На Тячівщині волонтери й ветерани колядували на безпілотник для ЗСУ (ФОТО)

На Тячівщині учасники бойових дій разом із волонтерами десять годин співали різдвяні колядки. Ініціаторами святково-благодійної акції стали ветерани російсько-української війни, добровольці та волонтери – активісти ГО «Учасників революції Гідності, ветеранів війни, волонтерів та добровольців «Єдність» із Тячівщини. Виконували повстанську коляду «Над полями України», зичили, щоб український народ звільнився від ярма, кращої долі для України, Божого благословіння.

Учасниця «волонтерської коляди» Оксана-Маріанна Кузьма, військовослужбовиця Збройних Сил України та волонтер, розповіла:

– Так ми молилися за мир та Боже благословення для нашої країни, за об’єднання українського народу та соборність України.

Радісну звістку про Різдво Христове колядники донесли в трьох населених пунктах Тячівщини – Тересві, Бедевлі та Грушові.

– Співали десять годин, майже без перерви, і результат – 30 100 гривень. Будемо купувати безпілотник для ЗСУ, з моделлю визначаємось, ? поділився у Фейсбуку волонтер із смт Вишково Валерій Попович. – Хто хоче долучитися – номер рахунку: 4149 4390 1286 5352. При переказі коштів робіть позначку – на безпілотник.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply