У Буштинській ТГ прийняли у власність заклади освіти, медицини і культури

13 січня відбулося перше пленарне засідання другої (позачергової) сесії Буштинської селищної ради восьмого скликання. Роботою зібрання керував голова Буштинської ТГ Руслан Янчій. Як завжди, засідання транслювалося наживо в Інтернеті.

Приводом для термінового зібрання стали невідкладні питання щодо подальшої діяльності низки закладів, адже у зв’язку з вивільненням через реорганізацію їх колективи опинились «у повітрі».

Найперше, депутати надали старостам сіл громади повноваження вчиняти нотаріальні дії.

Відтак рішенням сесії створили комунальний заклад «Місцева пожежна охорона Буштинської селищної ради» та затвердили його статут. Фінансування та матеріально-технічне забезпечення пожежної команди буде здійснюватись за рахунок коштів місцевого бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством.

Більшістю голосів створили й відділ культури Буштинської селищної ради, у підпорядкування якого перейшли Буштинська школа мистецтв, клуби та бібліотеки громади. Затвердили й Положення про цей структурний підрозділ, куди будуть переведені вивільнені раніше працівники закладів культури.

Затвердили й Програму профілактики злочинності на території Буштинської ТГ – поки без фінансування.

Також рішенням сесії змінено засновника КНП «Тереблянська лікарня» – з Тереблянської сільської на Буштинську селищну раду. На баланс селищної ради прийняли і КЗ «Тячівський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді», внесли відповідні зміни до Статуту.

Змінили засновника закладів загальної середньої та дошкільної освіти у населених пунктах громади та внесли зміни до їх статутів. Засновником шкіл та садочків громади стала Буштинська селищна рада.

Насамкінець депутати за пропозицією колеги Михайла Паканича прийняли звернення  до Президента України, Верховної Ради та Кабміну з приводу підвищення тарифів на постачання та розподіл газу та електроенергію для населення.

«Внаслідок пандемії Ковіду-19 та превентивних заходів поглиблюється криза в економіці держави, підприємці різних рівнів зазнають збитків, реальні доходи населення знижуються, що в цілому погіршує платоспроможність українців, – йдеться у зверненні. – Все це може призвести до дестабілізації ситуації у державі та зростання соціальної напруженості». Тому депутати просять владу вжити невідкладних заходів щодо недопущення зростання цін на електроенергію та природний газ для населення.

Депутати громади обговорили й питання ямкового ремонту вулиці Травневої, капремонту автодороги Буштино-Колочава, роботи сільських закладів культури.  


Відеозапис засідання можна переглянути за посиланням https://youtu.be/-KXmD9VS9VM.
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply