Локдаун у Тячеві: обмеження не для всіх

З 8 по 24 січня в Україні діє посилений карантин. Згідно з Постановою Кабміну, введено додаткові протиепідемічні заходи. Зокрема, заборонено роботу кафе, ресторанів, барів (крім доставки та замовлень на винос); кінотеатрів, театрів; фітнес-клубів, спортивних залів, басейнів; торговельно-розважальних центрів (дозволятиметься торгівля продуктами харчування, ліками, ветпрепаратами, товарами особистої гігієни та побутовою хімією); торгівля непродовольчими товарами (робота непродовольчих ринків); будь-які розважальні, спортивні чи культурні масові заходи; відвідування усіх закладів освіти будь-якої форми власності, крім дитячих садочків.

Як же дотримуються локдауну у Тячеві? Навідуємось на ринок у центрі. Тут торгують без обмежень продуктами харчування, товарами засобами гігієни та побутовою хімією. Всередині, лотки з непродовольчими товарами переважно закриті, але є продавці, які все-таки наважуються торгувати одягом та іншими товарами.   

Відкрито торгують і головними уборами по вулиці Незалежності.

Працюють магазини мережі «Копійочка», «Простор», «Ватсонс». Щоправда, у «Копійочці» товари, які потрапляють під заборону, загородили стрічкою, але купувати їх дозволяють без обмежень. У центральній частині міста відкрито працюють і кілька магазинів із одягом, господарською та канцелярською продукцією. Втім, людей всередині небагато.

Водночас зачинений триповерховий універмаг по вулиці Незалежності та магазини з одягом та взуттям, вона перейшли у режим онлайн або телефонних замовлень. На вході до багатьох висять таблички з номерами телефонів власників. На виніс і доставку працюють кав’ярні у центрі міста. Про тимчасове закриття на період локдауну повідомив і кінотеатр «Скай».  

Однак деякі господарські магазини зачинені лише формально, і за необхідності придбати необхідний товар у них все-таки можна.  

Отже, у період локдауну підприємці діють на свій розсуд та ризик, і, як з’ясувалося, тимчасово обмежити діяльність погодились не всі.


Матеріали по темі:

3 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Міша@ - 14.01.2021 11:26:15 - 195.66.156.*** відповісти

    Типарь усьо одкрито. Не шуміт

  • Незалежна - 14.01.2021 11:10:39 - 195.66.156.*** відповісти

    Круто,коли Дмитро Синьо у полі зору?????+??? Значить не забуваєте його! Хочу вам нагадати «шановне» про такі ресторани,як «Затишок», «»Дует», «Царська долина» у яких щонеділі не 20-30 чоловік,а 200-300 за день?? Успіху вам і по-менше зависті?????? Займіться власним життям,і тоді не буде цікавити чуже!!!

  • біловарці - 13.01.2021 8:53:47 - 195.66.156.*** відповісти

    хто не боїться той може як наприклад дмитро синьо із біловарців де в карантин масові заходи без масок, дистанції і без без ...

Коментувати новину Cancel reply