У Бедевлі відкрили новозбудовану АЗПСМ (ФОТО)

Гарний подарунок напередодні Різдва отримали жителі Бедевлянської територіальної громади. 6 січня у Бедевлі відбулося урочисте відкриття новозбудованої амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Як розповіла завідувачка АЗПСМ Катерина Сорока, до 2020 року амбулаторія була розташована у старій пристосованій будівлі 30-х років минулого століття. Тож умови прийому пацієнтів та праці лікарів потребували змін на краще. Сучасну типову будівлю звели на місці старої, яку знесли, в рекордно короткі строки – будівельні роботи почалися у травні 2020-го. Проєкт загальною кошторисною вартістю у майже 5,6 млн грн. фінансувався в рамках державної програми з розбудови сільської медицини – на 90% за кошти держбюджету, на 10% – з місцевого.

В амбулаторії створено всі умови для комфортного прийому пацієнтів, в тому числі таких, що не можуть самостійно пересуватись. Теплі, просторі та світлі кабінети оснащено сучасними зручними меблями, налагоджено водопостачання. Також у рамках проєкту медики Бедевлянської АЗПСМ отримали три сучасні комп’ютери та оргтехніку, бактерицидні лампи тощо.

У закладі працюють троє сімейних лікарів, які обслуговують 6900 мешканців сіл Бедевля та Біловарці, а також віддалених від центру присілків Руня та Глиняний. Близько 5 тисяч жителів підписали декларації з медиками.

У церемонії відкриття медзакладу взяли участь депутат Верховної Ради України Ігор Кривошеєв, депутат Закарпатської обласної ради Наталія Штефуца, голова Бедевлянської ОТГ Павло Бедей, голова Тячівської РДА Тімур Аверін, його перший заступник Олександр Шеверя, голова Тячівської районної ради Юрій Берінде, директор КНП «ЦПМСД» Тячівської районної ради Тетяна Лебедєва та інші.

До колективу медпрацівників та учасників урочистостей звернулася директор КНП «ЦПМСД» Тячівської районної ради Тетяна Лебедєва:

– Це перша нова амбулаторія Центру первинної медико-санітарної допомоги районної ради, яку сьогодні вводимо в експлуатацію. Нашим медикам буде дуже приємно тут працювати, а якість надання меддопомоги в рази підвищиться, тому що основне – це умови як для лікарів, так і мешканців», – зазначила вона та подякувала усім причетним до будівництва. 

Символічну стрічку на вході до амбулаторії перерізали голова Тячівської РДА Тімур Аверін, голова Тячівської районної ради Юрій Берінде та депутат Закарпатської обласної ради від фракції «Слуга народу», член постійної депутатської комісії з питань охорони здоров’я Наталія Штефуца.

Думками з приводу довгоочікуваної для бедевлянців події поділився народний депутат від фракції «Слуга народу» Ігор Кривошеєв:

Важливо, щоб територіальні громади мали взірець для наслідування. Дуже приємно, що Бедевлянська громада може бути гарним прикладом, як можна втілювати медичну реформу, не розтягуючи на роки. Буквально за півроку виросла нова амбулаторія, яка готова приймати пацієнтів. Це результат успішної комунікації всіх рівнів влади – районної, сільської, важливо, щоби всі вони знайшли спільну мову, коли йдеться про такі важливі для громад проєкти. Реалізація таких проєктів на Тячівщині буде продовжуватись, – зауважив депутат Верховної Ради.Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua

Матеріали по темі:

2 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Мінона - 07.01.2021 9:30:27 - 46.211.72.*** відповісти

    у Лєбєдєвоі зарплата 90 тис гр?Вона лише на ремонтах, преміях,бензині,'МЕРТВИХ ДУШАХ' як у Гоголя,сімейному підряді,Прийому на роботу -ВІДМИВАЄ сотні тисяч.\но ділиться...

  • Анонім - 06.01.2021 17:27:52 - 195.66.156.*** відповісти

    Шановні лікарі , в курсі що у Лєбєдєвоі зарплата 90 тис гр , а ви носіть коронавірус додому

Коментувати новину Cancel reply