Відбулося перше засідання виконавчого комітету Дубівської селищної ради (ФОТО)

23 грудня відбулося перше засідання нового складу виконавчого комітету Дубівської селищної ради восьмого скликання. Вів зібрання селищний голова Денис Каганець та керуюча справами виконкому Діана Михалчич.

Денис Васильович  ознайомив присутніх з порядком денним. Відтак, члени виконкому перейшли до розгляду першого питання та прийняли рішення представити до нагороди почесного звання України «Мати-героїня» 82-літню мешканку Калин  Ганну Федорівну Ігнатишин, яка народила та виховала  до 8-річного віку 7 дітей.

Також проголосували за надання гірського статусу громадянці, яка фактично проживає у с. Калини, однак прописана в іншому населеному пункті області.

Наступними рішеннями виконком зберіг право користування житлом, де двоє неповнолітніх проживали до набуття статусу дитини, позбавленої батьківського піклування, та дитини-сироти, а також взяли одну з неповнолітніх на квартирний облік.

Затвердили об’єкти та види суспільно-корисних робіт для відбування засудженими кримінального покарання у виді громадських робіт та адміністративних робіт. А також прийняли рішення щодо надання дозволу на видачу ордену на заселення житлової площі  будинку комунальної власності. На прохання мешканця Дубового присвоїли поштову адресу ділянці, власником якої є заявник.

Було розглянуто питання соціального захисту населення.

 Зокрема, жваве обговорення викликала інформація про те, що відповідно до розпорядження голови РДА, Дубівський територіальний центр з 1 січня 2021 року буде ліквідовано. Перед присутніми виступив директор Дубівського територіального центру Іван Канюка та поінформував про кількість штатних працівників, яких буде звільнено з роботи, і про кількість одиноких та непрацездатних осіб, яких обслуговує центр. Так, на території Дубівської ТГ 26 соціальних працівників обслуговують близько 330 мешканців Дубового, Красної та Калин, з них понад 100 осіб, які не можуть самотужки пересуватися.    

Відтак, члени виконкому вирішили створити три комісії, які проведуть обстеження умов проживання одиноких та непрацездатних, якими опікується терцентр, у кожному з сіл громади та визначать тих, які найбільше потребують  соціальної підтримки. Попередньо, члени виконкому вирішили, що тимчасово, до того часу, поки не буде створено новий підрозділ Дубівської селищної ради, що відповідатиме за соцзахист потребуючих громадян, частину цих осіб візьме під опіку лікарня, а частину – благодійники.

Наприкінці засідання до зали завітали маленькі колядники – дитячий хор Свято-Георгіївського  храму с.Калини, які привітали присутніх з прийдешніми святами милозвучними колядками та щедрівками.


 Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply