Відбулося друге засідання першої сесії Тячівської районної ради (ФОТО)

У п’ятницю, 18 грудня, відбулося друге пленарне засідання першої сесії Тячівської районної ради восьмого скликання.

У залі зареєструвався 41 із 42 депутатів. Також були присутні голови і представники ТГ Тячівщини, голова РДА Тімур Аверін та його перший заступник Олександр Шеверя. Найперше, голова Тячівської районної ТВК Сергій Русанов вручив посвідчення депутата Василю Бонці, який з поважної причини був відсутній на першому пленарному засіданні.

На порядку денному було обрання керівництва районної ради. Для цього визначили лічильну комісію у складі п’ятьох осіб. Очолив її депутат від «Слуги народу» Іван Корнута. Передусім, обирали голову райради. На цю посаду депутат від «Рідного Закарпаття» Андрій Шваб запропонував кандидатуру Юрія Юрійовича Беріндє. Інших пропозицій не було, тож до бюлетеню внесли одне прізвище.

У підсумку таємного голосування за Юрія Беріндє від партії «Рідне Закарпаття» віддали голоси 32 депутати.

Варто зазначити, що до обрання депутатом районної ради Юрій Беріндє, 1961 р.н., працював головою села Біла Церква на Рахівщині (зараз – це територія Солотвинської ОТГ Тячівського району).

Новообраний очільник районної ради склав присягу та приступив до виконання повноважень. Звертаючись до колег, подякував за підтримку і зазначив, що все життя пропрацював у місцевому самоврядуванні, усвідомлює всю відповідальність, знає, як працювати у нинішній турбулентний період, і налаштований на ефективну та конструктивну роботу спільно з головами територіальних громад та керівництвом РДА.

Юрій Беріндє наголосив: пріоритетним завданням вважає зробити все можливе для того, щоб у результаті реформи владної системи люди не страждали внаслідок недосконалостей законодавства.  

Відтак, знову ж таки таємним голосуванням, обрали двох заступників голови районної ради, після попереднього внесення відповідних змін до рішення про структуру і чисельність виконавчого апарату райради.  Ними стали депутати Михайло Вурста від політсили «Слуга народу» («за» проголосували 29 депутатів) та Дмитро Буга – від «Європейської Солідарності» (32 голоси «за»). Новообрані також склали присягу та приступили до виконання повноважень.

Оскільки на порядок денний першої сесії винесені невідкладні питання стосовно змін до районного бюджету на 2020-й та затвердження бюджету на 2021-й рік, депутати Тячівської районної ради найближчим часом вирішили провести третє пленарне засідання сесії та, за потреби, продовжити її.   Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply