У "Рідному Закарпатті" прокоментували обшуки у Василя Брезовича

Сьогодні, за інформацією ЗМІ, відбулись обшуки у Василя Брезовича. Ситуацію прокоментували і в "Рідному Закарпатті":

"Сьогодні із засобів масової інформації стало відомо про обшуки в лідера партії «КМКС» Василя Брензовича, нібито пов’язаного з діяльністю закордонних благодійних фондів.

Одночасно з цими подіями низка зацікавлених закарпатських ЗМІ почала висвітлювати ці події як тиск на лідерів партії "КМКС" у світлі політичних перемовин, що тривають після закінчення місцевих виборів.

Одним із головних пріоритетів партії «Рідне Закарпаття», зазначених у нашій програмі, є розвиток міжнародної співпраці, розвиток нашого регіону.

Саме тому «Рідне Закарпаття» різко засуджує дії правоохоронців, якщо вони дійсно мають політичне забарвлення!

Співпраця з європейськими сусідами яскраво виділяє Закарпаття як край, привабливий для розвитку міжнародної співпраці та залучення інвестицій. Якщо ж у слідства є інші факти - вони повинні їх надати громадськості та довести справу до справедливого завершення.

Саме тому ми також сподіваємося, що з боку благодійних фондів немає жодних порушень.

Наш край – західні ворота України в Європейський Союз, привабливий край для нових ідей, проєктів та інвестицій.


Маємо надію, що такі події не відобразяться в мабутньому на багаторічній плідній співпраці Закарпаття із країнами ЄС", - йдеться у повідомленні на офіційній сторінці Рідного Закарпаття у мережі Фейсбук.

Матеріали по темі:

3 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Гарік - 01.12.2020 9:21:39 - 194.213.105.*** відповісти

    Відповісти [юрист] Переживають чи угорці поможуть їм грабити рідний край.

  • Піонер - 01.12.2020 9:18:56 - 194.213.105.*** відповісти

    Як писав відомий класик "надєжди юношей питают...". Будуть вам такі докази, що самі будете просити посадити сєпарів. Взагалі треба дивуватися багаторічній терплячці СБУ. Якась дивна, а скоріше некомпетентна заява тих "ріднівців" бо дії УР і їх маріонеток в Закарпатті саме і мають політичне забарвлення, невже не понятно що таке "Велика Угорщина" чи "Новоросія"? Окрім як обкрадати земляків нич вони не знають (рідний край).

  • юрист - 30.11.2020 20:36:36 - 195.135.247.*** відповісти

    Чия би корова мичала ... так скоро "задню" включили ...

Коментувати новину Cancel reply