«Закарпаттяенергозбут» пропонує побутовим споживачам кращу ціну на газ

«Закарпаттяенергозбут» теж отримало ліцензію на постачання природного газу, і пропонує його споживачам за конкурентними цінами!

Так, у грудні споживачі, які укладуть угоду з товариством на постачання блакитного палива, зможуть купувати його за ціною 7,699 грн/м3 з ПДВ (без врахування вартості доставки). 

Крім того, у нас діють чудові акційні пропозиції: приводьте друзів, знайомих, сусідів, підключайте до газопостачання літніх людей – і отримаєте знижки! Усі акційні пропозиції по газу – на сайті https://zakarpatzbut.energy/ за посиланням: 

https://zakarpatzbut.energy/postachannia-prirodnogo-gazu/aktsiini-propozitsiyi .
 
Також нагадуємо, що непобутові споживачі, які приєднуються до наших умов газопостачання, теж можуть отримати цікаві цінові пропозиції! Зокрема,  ТОВ «Закарпаттяенергозбут» пропонує оплачувати газ наперед, і тоді вдасться суттєво зекономити кошти! 
 
Для непобутових споживачів з обсягом споживання ? 12000 м3/рік

Ціни з 1 листопада 2020 року (без урахування вартості доставки) Шановні побутові і непобутові споживачі! Менеджери ТОВ «Закарпаттяенергозбут» постійно опрацьовують ринок постачання комунальних послуг з тим, щоб запропонувати вам вигідні ціни чи зручні послуги. 
 
Слідкуйте за нашими повідомленнями на нашому сайті https://zakarpatzbut.energy/, а також на нашій офіційній сторінці в мережі Фейсбук https://www.facebook.com/zakenergozbut – тут ми оперативно інформуємо вас про всі новини товариства.   
 
У разі виникнення запитань ви завжди можете звернутися до кол-центру ТОВ «Закарпаттяенергозбут» за номером 0-800-50-59-60 у робочий час, і отримати всі необхідні консультації з приводу постачання природного газу.
 
Адміністрація ТОВ «Закарпаттяенергозбут» розраховує на співпрацю!
 
Пресслужба ТОВ «Закарпаттяенергозбут»

 


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply