Вибираємо підхожий корм для собак

Здається, зараз не існує проблеми придбати харчування для тварин. Навіть невеличкі крамнички вражають розмаїттям кормів. Але чи справді це той асортимент, який потрібен господарям чотириногих друзів?

Їжа для найрізноманітніших песиків

Якщо вивчити пропозиції великих торговельних майданчиків, з’ясуємо, що їжа для тварин різниться не тільки смаками та призначенням згідно з віком, а й іншими важливими характеристиками. Зокрема, перейшовши на відповідну сторінку інтернет-магазину мережі гіпермаркетів «АШАН» — https://auchan.ua/korm-dlja-sobak/, ви знайдете корми, що задовольнять потреби будь-яких песиків.

Отримати продукцію можна буде у будь-який зручний для вас спосіб. Достатньо лише сформувати замовлення на сайті, а його доставку здійснить «Нова Пошта».

Класи кормів

Вибираючи корм для свого домашнього улюбленця, насамперед зверніть увагу на клас їжі. Корми для собак бувають чотирьох видів:

  • економ. Найдешевші товари не найкращої якості. До складу таких кормів входять субпродукти, відходи м’ясного виробництва, баластні речовини, але найгірше — підсилювачі смаку. Годувати песиків цими кормами можна лише епізодично, у жодному разі не вводячи «економну» їжу в постійний раціон собаки;

  • преміум. У їхньому складі шкідливі компоненти (зокрема, підсилювачі смаку й запаху) зведені до мінімуму. Частка м’ясної складової у таких кормах сягає 30 %. Містить ця їжа і злаки. Виробники надають перевагу рису, який краще перетравлюється шлунком тварин, ніж пшениця та інші крупи;

  • суперпреміум. Такі корми коштують дорожче, але разом з цим дійсно якісним продуктом собака отримує ще й комплекс вітамінів і мікроелементів. Суперпреміальною їжею тварин можна годувати регулярно, змінюючи лише її смак. Це нескладно, оскільки такі корми виготовляють із курятини, кролятини, телятини, м’яса індички, риби тощо;

  • холістик. Найдорожчий корм. По суті, це високоякісна домашня їжа. У такому кормі немає нічого, крім м’яса/риби, корисних трав, вітамінів, мікроелементів.

Кому що купувати?

Визначившись із класом, шукаємо корм, який би максимально відповідав потребам улюбленця. Ідеться про:

  1. Вік чотириногого друга. Існують корми для новонароджених, песиків від місяця до року, старих собак.

  2. Розмір домашнього улюбленця. Є їжа для маленьких, середніх, великих собак. Нехтувати цією позицією не можна, адже в невеличкій порції для маленьких песиків сконцентровано більше корисних елементів, ніж у кормах для величезних тварин, які за один раз з’їдають значно більше їжі.

  3. Породу. Кожна з них має свої особливості розвитку, що враховують розробники рецептур кормів. До того ж для таких собак, як, наприклад, пекінеси, гранули роблять зручної форми, аби песикам було зручно їсти.

  4. Особливості стану здоров’я тварини. Ідеться про алергії, стерилізацію або її відсутність, наявність ожиріння тощо.

До речі, можна також придбати якісь смаколики для вашого улюбленця. Скажімо, пресовані кісточки (їх випускають різного розміру й форми), сушені сухожилля, печінку і т. д. Такі продукти виконують також гігієнічну функцію — допомагають тварині позбавитися від зубного нальоту.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply