Смерть закарпатця у "швидкій": за справу взялася прокуратура

Органами прокуратури здійснюється процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях, розпочатих за фактом смерті мешканця Ужгородського району при транспортуванні його до Виноградівської районної лікарні.

Інформуємо, що повідомлення про цей випадок надійшло до поліції від медиків вказаної райлікарні 31 жовтня. Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 КК України.

З метою перевірки можливих протиправних дій посадових осіб однієї з лікарень Ужгородщини  розпочате ще одне кримінальне провадження – за ч. 2 ст. 367 КК України (службова недбалість). У ході досудового розслідування будуть встановлені усі обставини події. Зокрема й те, чи мав місце факт невиділення лікарняного місця для пацієнта в медзакладі, про що сьогодні повідомляли на офіційній сторінці Закарпатської ОДА.


Процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях здійснюють Виноградівський відділ Берегівської місцевої прокуратури та Ужгородська місцева прокуратура відповідно, інформує пресслужба Закарпатської обласної прокуратури.
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply