Партія "Рідне Закарпаття" - за спільну працю для розвитку рідного краю

На Закарпатті триває процес встановлення результатів місцевих виборів.

Однак дані з паралельного підрахунку по протоколам з мокрими печатками чітко вказують на перемогу партії «Рідне Закарпаття» у виборах до Закарпатської обласної ради.

На противагу деяким політичним силам головним пріоритетом роботи партії «Рідне Закарпаття» залишається обраний вектор на розвиток нашого регіону, а не кулуарний поділ посад за кумівськими принципами.

Протягом останнього часу на Закарпатську область почали звертати увагу - завершено процес децентралізації, збільшено фінансування дорожньої галузі, проблеми керівників громад чують вперше за десятки років.

Сьогодні ж ми повинні зберегти ці здобутки та примножити їх спільною щоденною працею. Так, це завдання не з легких! Така ціна вотуму довіри закарпатців.

«Закарпаття обирає розвиток» - саме це має стати об’єднавчою ідеєю та метою роботи обласної ради, голів громад та депутатів усіх рівнів впродовж наступних 5 років.

Щоб вже найближчим часом люди переконалися: їх чують і розуміють, їхні проблеми вирішують. Продовжуються ремонти доріг, навчальних закладів, шкіл, садочків та амбулаторій - не тільки у великих містах та районних центрах, але й у найвіддаленіших куточках нашого краю.

Від Ужка до Ясіня наші громади заслуговують на впорядковані подвір'я і безпечні вулиці, чисте довкілля, сучасну освіту та якісну охорону здоров'я, надійний соціальний захист та ефективну владу.

Команда «Рідного Закарпаття» готова давати "зелене світло" кожному інвестору, який чесно створюватиме на Закарпатті робочі місця. Бюджети громад повинні зростати та ефективно використовуватися для розвитку місцевої інфраструктури.

Однак все те, що команда політичної сили «Рідне Закарпаття» планує зробити на Закарпатті, стоїть поперек горла тим, хто звик наживатися за рахунок людей, але тепер втрачає владу.

Ці люди бояться виступити проти політичної партії «Рідне Закарпаття» відкрито, тому діють через своїх маріонеток. Все це - маніпуляції політиків, які не можуть прийняти власної поразки.


Команда політсили «Рідне Закарпаття» переконана, що прогресивна частина депутатів, обраних від різних політичних сил, не підведуть свого виборця та стоятимуть на боці розвитку Закарпаття.




Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply