Терміново виділити кошти на зарплати, - народний депутат Василь Петьовка звернувся до Прем’єра

Для виплат зарплат освітянам, працівникам культури, ДНЗ та іншим бюджетникам у Тячівському районі, які фінансуються з  районного бюджету, не вистачає понад 8 мільйонів, у Рахівському – понад 4 мільйони. Народний депутат  Василь Петьовка звернувся до Прем’єра Шмигаля:  терміново виділити кошти на зарплати бюджетникам Тячівщини та Рахівщини.

З 1 вересня в Україні зріс мінімальний розмір заробітної плати до 5 тисяч гривень. Здавалося б, усе добре, однак, у ряді районів коштів на це – нема.

Через те, що з державного бюджету не поступили кошти на підвищення заробітних плат, без грошей можуть залишитись працівники ДНЗ, культури, технічні працівники шкіл. Про те, як виживати людям у складних умовах карантину, підвищення цін та загальної захворюваності – питання поки без відповіді.  

 

З державного бюджету на підвищення заробітної плати Тячівський район отримав лише кошти на освітньої субвенції – трохи більше 9 мільйонів гривень, а для інших бюджетних установ грошей поки нема. До кінця року додатково Тячівщина потребує   8 млн. 362 тис. грн. Така ж ситуація і на Рахівщині. Потреба цього району у грошах до кінця року складає 4 млн. 100 тис. грн.

 У випадку відсутності цього фінансового ресурсу у районах виникне незабезпечена потреба у коштах на оплату праці працівникам бюджетних установ, що фінансуються з місцевих бюджетів та, відповідно, заборгованість із виплати заробітної плати

 

Нагадаємо: під час формування місцевих кошторисів районів на 2020 рік,  підвищення зарплат передбачене не було. Значно ускладнила ситуацію ще й пандемія COVID -19 та карантин, що  болюче вдарило по наповненню місцевих бюджетів. Тож знайти додатково гроші на фінансування заробітних плат силами місцевих бюджетів - неможливо

 

Народний депутат України  Василь Петьовка направив депутатське звернення до Прем’єра Дениса Шмигаля. Василь Петьовка переконливо просить виділити із Державного бюджету додаткові кошти для  того, щоб працівники бюджетної сфери Тячівського та Рахівського районів могли вчасно отримати заробітну плату.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply