У Дубівській школі концертом відзначили День захисника України (ФОТО)

На високому рівні у Дубівському ОЗЗСО І-ІІІ ст. проведено культурно-мистецький молодіжний тематичний захід до Дня захисника України.

До заходу були залучені учні 7-11 класів. Ведучою зібрання була К.І.Цубера, яка у святковій атмосфері розповіла про місце цього свята в історичному процесі.

Найперше, учні виконали гімн України та хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих воїнів, які захищали цілісність країни у зоні ООС.

 Відтак, діти декламували вірші, розігрували інсценізації. Живе слово вдало перепліталося з відеокліпами про захисників України.

Спогадами про участь у зоні АТО поділився зі школярами вчитель географії, учасник бойових дій П.П.Холодян. Він декламував вірші, продемонстрував учням свої обереги, листи підтримки від учнів, які отримував, перебуваючи на сході, і які йому додавали сил та надихали у важкі дні бойових дій.

Пом’янули присутні й воїна-односельця Миколу Федоришина, який пішов із життя, захищаючи Україну.  

Затим Петро Петрович закликав всіх бути патріотами своєї держави та висловив сподівання, що  над Україною буде мирне небо і хлопці, що нині на передовій, повернуться живими та неушкодженими додому.

У знак подяки всім захисникам учні 7-Б класу підготували святковий концерт.

Наприкінці заходу виступила заступник керівника закладу В.А.Холодян, привітала присутніх з Днем захисника України та подякувала  всім тим, хто долучився до проведення свята.
Ксенія Цубера, педагог-організатор


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply