У Тячівській ДШМ провели концерт і посвяту в першокласники (ФОТО)

1 жовтня, в Міжнародний день музики, Тячівська ДШМ організувала концерт з нагоди свята та провела традиційну посвяту у першокласники.

Цьогоріч школа прийняла 46 новачків, серед яких майбутні музиканти, танцюристи та художники. Загалом, у закладі навчаються 270 учнів. З них 158 – опановують гру на різних музичних інструментах, а інші –  хореографію та образотворче мистецтво. Навчальний процес у закладі розпочався, як зазвичай, 1 вересня.

Зі святом викладачів учнів та їх батьків привітали директор Тячівської ДШМ Андрій Іващук та в.о. начальника відділу культури, молоді та спорту Тячівської міської ради Едіта Петер.

Багатьом викладачам Тячівської ДШМ вручили відзнаки з нагоди свята. А юні артисти демонстрували свою майстерність і таланти. Грали на фортепіано, скрипці, баяні, саксофоні та гітарі, співали й танцювали. А глядачі, як і годиться, винагороджували дітей щедрими оплесками. Під час карантину багато учнів школи брали участь у різноманітних онлайн-конкурсах, в яких  стали переможцями та призерами. Викладачі кажуть: хай не кожному з учнів судилося стати відомим музикантом чи художником, але, поза сумнівом, мистецька освіта – великий плюс для розвитку дитини.  

Упродовж концерту малеча не нудьгувала. Для них підготували цікаві загадки про музичні інструменти. А на завершення свята першокласникам вручили символічні медалі. Наступного року вже вони вітатимуть зі сцени новачків. А педагоги школи мистецтв сподіваються, що надалі епідситуація дозволятиме дітворі навчатись у звичному режимі та частіше виступати на сцені.
 Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply