Викриття «Слуги народу» Юрченка: нардепа та його помічника спіймали на хабарі (ВІДЕО)

У популярному телеграм-каналі «Темный рыцарь» виринула інформація, що крім Юрченка у розробці в НАБУ депутати Кривошеєв, Жупанин і Шипайло. Втім, про підозру щодо них офіційно не повідомляють.

Національне атнтикорупційне бюро оприлюднило відео на якому зафіксований діалог агента НАБУ із нардепом Юрченком і його помічником. Дуже цікаво, рекомендую глянути для розуміння ситуації: На відео йде мова про те, що депутату потрібно передати 200 000$ якими він поділиться із іншими депутатами, аби внесені правки були підтримані і в такому вигляді законопроект потрапив у сесійну залу ВР. 

Я зв‘язався із Кривошеєвим та Жупанином, які фігурують в пості каналу «Темный рыцарь». 

У розмові зі мною Андрій Жупанин заперечує причетність до будь-яких домовленостей із Юрченком: «Депутат вносив зміни в законпроект, який розглядатиме екологічний комітет у якому я не є членом. Юрченко в комітеті енергетики. Вносив правки в проект, якии? знаходиться в комітеті екологіі?. Я не маю до цього стосунку»

У комітет, який прийматиме рішення по вказаних у записі НАБУ правках в законопроект, входить інших закарпатський нардеп - Ігор Кривошеєв. Він у розмові зі мною запевнив: із депутатом Юрченком знайомий, але близько не спілкується. По одному проекту навіть конфліктували: «Крім того, у «Тёмный рыцарь» мова йде про законопроект, який я реєстрував щодо обмеження обігу пластикових пакетів. Я вважаю, що це замовили ті, хто не хоче, аби пластикових пакетів ставало менше. Звернусь до НАБУ, аби повідомили офіційно чи ведуться щодо нас із Жупанином якісь слідчі дії по справі Юрченка», - переконує депутат.

Що цьому передувало:

13 вересня депутат Лерос опублікував пост про те, що два дні тому НАБУ нібито затримало помічника парламентаря Олександра Юрченка через хабар.

У ЗМІ повідомляли, що помічнику нардепа оголосили підозру, проте наразі він не затриманий. Джерела також вказують, що викриття на хабарі вказаної особи стало результатом спецоперації НАБУ, в межах якої відстежували дії кількох членів комітету.

Юрченко є членом Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply