На Тячівщині судять продавців, які торгують без масок

У вересні Тячівський районний суд розглянув кілька справ, які стосувалися торгівлі без засобів індивідуального захисту – маски, рукавичок та антисептику.

В одному з випадків слухали справу про адміністративне правопорушення стосовно громадянки, яка здійснювала торгівлю без засобів індивідуального захисту в магазині, чим порушила вимоги п.1 ч.3 Постанови Кабінету Міністрів України «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів» від 20.05.2020 року за №392.


Продавчиня в судовому засіданні визнала свою вину та пояснила, що вона в той час перебувала в магазині сама, покупців не було і коли зайшли працівники поліції, то вона не встигла одягнути засіб індивідуального захисту – маску.


Взявши до уваги обставини справи, враховуючи, що підсудна має на утриманні двох неповнолітніх дітей, а також малозначність вчиненого адміністративного правопорушення, суд обмежився усним зауваженням, а провадження в справі про її притягнення до відповідальності закрили.

Днями суд розглянув ще одну справу про притягнення до адмінвідповідальності стажера-продавця зерноскладу «РомВіт» у Тячеві. В цьому випадку продавець своєї вини не визнав. Розглянувши матеріали справи, суд постановив повернути документи до Тячівського відділу поліції ГУНП в Закарпатській області для належного оформлення.
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply