Василь Петьовка: "Позиція партії «Рідне Закарпаття» полягає в тому, що місцева влада має бути професійною та відповідальною"

Коментар народного депутата Василя Петьовки розмістили на офіційній сторінці партії «Рідне Закарпаття» у соцмережі Фейсбук


«Для місцевого самоврядування зараз дуже цікавий і відповідальний час. 

Адже реформа децентралізації відкриває нові і дуже потужні можливості, але при цьому вимагає підвищеної відповідальності і професіоналізму. 
Впродовж останніх років Закарпатська область була аутсайдером із впровадження цієї реформи. Не буду зараз торкатися питання, хто у цьому винен, значно важливіше – що робити далі. 

Позиція партії «Рідне Закарпаття» полягає в тому, що місцева влада має бути:
а) професійною, б) відповідальною. 

Кожен її представник має розуміти, що наявні кошти потрібно витрачати не на «проїдання», а на інвестиції в розвиток ОТГ, задоволення основних потреб земляків. 

Передусім, це – будівництво та ремонт доріг та інших об’єктів інфраструктури, амбулаторій та фельдшерських пунктів, закладів освіти та дитячих садків, водогонів, встановлення освітлення, спортивно-оздоровчих об’єктів. 
Все це вимагає певних знань і розуміння механізмів функціонування господарства.

Партія «Рідне Закарпаття» йде на вибори, щоб об'єднати всіх найбільш конструктивних і компетентних людей у місцевих радах різних рівнів та працювати справді єдиною командою на усіх рівнях.
Коли корисні ініціативи на рівні ОТГ отримують порозуміння та підтримку на обласному рівні, а потім – і на державному. Коли кожна громада може розраховувати на захист і допомогу з боку законодавців та лобіювання своїх інтересів на місцях та в Києві.
Закарпаття обирає розвиток», - заявив народний депутат Василь Петьовка.


Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • ПОПОВИЧ - 11.09.2020 11:30:10 - 194.39.226.*** відповісти

    Петьовка уже 20 років обманює Тячівський і Рахівський

Коментувати новину Cancel reply