Паломники з Тячівщини відвідали духовний центр у Зарваниці (ВІДЕО)

Щороку тисячі паломників з усіх куточків країни відвідують найбільшу греко-католицьку святиню в Україні – духовний центр у Зарваниці. Прочани кажуть: проща до релігійного осередку – це не лише нагода побачити величні храми та попросити в Бога благословення. Вона об’єднує людей в єдину молитовну спільноту, дарує відчуття підтримки та духовного зцілення.

5 вересня близько двохсот прихожан з усієї Тячівщини – з Німецької Мокрої до Буштина – стали учасниками єпархіального паломництва до Зарваниці. Разом з прихожанами до святині вирушили і вісім священників.

Духовні отці кажуть: такі поїздки гуртують вірян. Отець Михайло зауважує: завдяки такій підтримці до подорожі можуть долучитись багато вірників, зокрема, і дітей. Така співпраця триває вже довгий час.


Багато вірян щороку навідуються до Зарваниці. Моляться, милуються комплексом копій архітектурних споруд Святої Землі «Український Єрусалим» та оздоровлюються у життєдайних купелях. Причина відвідати духовний осередок у кожного своя. Паломники розповідають: повертаються із Зарваниці з набагато кращим самопочуттям і душевним спокоєм, вмиротворені та сповнені енергії й наснаги, якої надовго вистачає. Радять усім за нагоди побувати у цьому святому місці. Учасники поїздки стверджують: подорож до Зарваниці важлива для кожного з них, бо проведений разом час у спільній молитві та єднання у вірі – це неабияка моральна підтримка у сьогоднішній непростий час.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply