Греко-католики Тячівщини вирушили в паломництво до Зарваниці (ФОТО)

Щороку тисячі паломників з усіх куточків країни відвідують найбільшу греко-католицьку святиню в Україні – духовний центр у Зарваниці, що на Тернопільщині. Прочани кажуть: проща до релігійного осередку – це не лише нагода побачити величні храми та попросити в Бога благословення. Вона об’єднує людей в єдину молитовну спільноту, дарує відчуття підтримки та духовного зцілення.

В суботу, 5 вересня, близько двохсот прихожан з усієї Тячівщини – від Німецької Мокрої до Буштина – стали учасниками єпархіального паломництва до Зарваниці. Разом з прихожанами до святині вирушили і вісім священників. Духовні отці кажуть: такі поїздки гуртують вірян.

«В першу чергу, просимо про долю нашої країни, про те, щоб Господь Бог зберіг нас і Пресвята Богородиця взяла нас під свій покров під час цієї пандемії, цієї хвороби, яка заволоділа над цілим світом», – каже  о.Михайло Орос, декан Дубівського деканату Мукачівської греко-католицької єпархії.

Отець Михайло каже: завдяки сприянню народного депутата України Василя Петьовки до подорожі змогли долучитись багато вірників, зокрема, і дітей, тож від імені священників та парафіян висловлює подяку за допомогу в організації подорожі.

Як розповів помічник нардепа Степан Тулайдан, такі паломницькі поїздки за підтримки Василя Петьовки, який є одним із засновників політичної партії «Рідне Закарпаття», відбуваються вже десятий рік поспіль.

У Зарваниці віряни разом моляться, милуються комплексом копій архітектурних споруд Святої Землі «Український Єрусалим» та оздоровлюються у життєдайних купелях. Причина відвідати духовний осередок у кожного своя, та кожен після поїздки відчуває душевний спокій та вмиротворення.

Серед паломників – близько півсотні дітей. Дехто відвідає Зарваницю вперше.  

 Учасники поїздки стверджують: паломницька подорож важлива для кожного з них, бо проведений разом час у спільній молитві та єднання у вірі – це неабияка моральна підтримка у сьогоднішній непростий час.  


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply