Лікар Іван Собчук понад півстоліття присвятив медицині

Днями знаний лікар Дубового Іван Полікарпович Собчук відзначив славний особистий ювілей – 80-ліття. З цієї нагоди медика привітали в.о.селищного голови Василина Руснак та секретар виконкому Діана Михальчич. Від громади селища та пацієнтів вони подякували Івану Полікарповичу за багатолітній труд і відданість медицині та вручили Подяку і квіти.

Іван Собчук має понад 60 років загального медичного стажу, з яких 50 років – практикуючий лікар. За цей час самовіддано трудився задля порятунку життів, допоміг одужати десяткам тисячам осіб. Іван Полікарпович досі вірний присязі Гіппократа і намагається допомогти кожному пацієнту. Останні 10 років він працює сімейним лікарем, на рівні з молодими спеціалістами надає кваліфіковану медичну допомогу хворим, більше того, до  порад досвідченого лікаря прислухаються й молодші колеги.

Народився Іван Собчук 31 серпня 1940 році на Вінниччині в сім’ї будівельника. Закінчив сільську школу, 1957 році поступив до Вінницького медучилища. У 1960 році був призваний до армії. Служив фельдшером у морській авіації.

Вищу медичну освіту Іван Собчук здобув в Ужгородському державному університеті, який закінчив у 1970 році. Працював лікарем у різних регіонах. А у 1973 року працевлаштовується Дубівську лікарню, де трудиться й нині. На Тячівщині зустрів й свою другу половинку – Ольгу Іванівну, з  якою недавно відсвяткували «золоте» весілля.

Разом з дружиною виховали та дали путівку в життя двом дітям –Ользі та Святославу. Має одного онука.

Справу  батька продовжує й син –Святослав Іванович, він працює сімейним лікарем Калинівської АЗПСМ.

Приєднуємося до численних  та щирих вітань, які цими днями линуть від рідних, друзів та вдячних пацієнтів на адресу Івана Собчука. З роси і води вам, шановний Іване Полікарповичу.


Л.Білак для Tyachiv.com.ua
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply