На горі Капуна в Руському Полі відзначили День Державного Прапора України (ФОТО)

23 серпня, в День Державного Прапора України, на горі Капуна поблизу Руського Поля Тячівської ОТГ відбулися святкові урочистості, які вже кілька років поспіль ініціюють активісти громадської організації «Учасників Революції Гідності, ветеранів війни, добровольців та волонтерів «Єдність».

Напередодні активісти замінили на нові полотнища державного – жовто-блакитного, та бойового – червоно-чорного прапорів.

У День Прапора на вершині Капуни зібралися представники влади, активісти, волонтери, ветерани АТО, військові, місцеві жителі та гості, для яких День Прапора – свято особливе.

Захід розпочався та вітальним словом депутата Тячівської міської ради, добровольця, учасника російсько-української війни Володимира Гапуна.

«Дуже тішуся, що над Тячівською громадою майорять державні символи, які показують, що ми об’єднані українською ідеєю, українською справою, українськими прапорами… Лише оберігаючи наші одвічні українські символи, збудуємо Українську державу», – зазначив Володимир Гапун.

Після виконання Державного Гімну України до вітань долучився волонтер Валерій Попович, який закликав вшанувати пам'ять усіх, хто віддав життя за Україну, хвилиною мовчання.

Виступили також активіст із Руського Поля Михайло Попович, представник ГО «Єдність» Василь Гоблик, голова Тячівської РДА Тімур Аверін, начальник відділу освіти Тячівської міської ради, учасник бойових дій на сході України Станіслав Дерен.

Відтак греко-католицькі священики о.Ігор з Руського Поля та о.Юрій з Тересви освятили нові стяги та відслужили панахиду за героями, загиблими а сході України.

Деякі учасники урочистостей прийшли на зібрання з особливими прапорами. Волонтер з Руського Поля Василь Талайло узяв з собою жовто-блакитне полотнище 1992 року випуску, яке упродовж шести років возив з собою на передову, куди регулярно їздить з допомогою для військових. На прапорі – підписи військових різних військових підрозділів зі слова вдячності та дружніх побажань. 

Наприкінці Володимир Гапун подякував усім, хто долучився до святкування, міській владі та особисто Тячівському міському голові Івану Ковачу за фінансову допомогу у придбанні  нових прапорів. У виконанні всіх присутніх звучала «Молитва за Україну».

Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply