Борцівський клуб «Тячівські вовки» виховує юних чемпіонів (ФОТО)

Греко-римська боротьба у Тячеві активно розвивається. Традиції цього виду спорту продовжують спортсмени, які повертаються у рідне місто після завершення професійної кар’єри, щоб навчати дітей та молодь. Професійний борець Євген Мягкий після закінчення Київського інституту фізкультури повернувся у Тячів, щоб навчати дітей греко-римської боротьби. У 2017 році заснував борцівський клуб «Тячівські вовки». Зараз з братом Максимом Мягким та Іваном Лукачем тренують підростаюче покоління тячівців.

«Вирішив, що буду займатися вихованням дітей, молоді, щоб більше було здорових дітей у нас в країні, – каже Євген Мягкий.– Чим більше дітей буде тренуватися у нас в залі, тим менше їх буде на вулиці».

Карантинні обмеження змусили призупинити тренування юних борців. До карантину у клубі займались близько 80 вихованців із Тячева. Також відділення функціонували у Тересві, Руському Полі, Вільхівцях. Тренування відвідували близько трьох сотень дітей з семирічного, а іноді навіть п’ятирічного віку. Після вимушеної перерви спортсменипоступово повертаються до залу і надолужують пропущене.
Регулярні тренування приносять високі результати. Нещодавно юні борці повернулися з чемпіонату області, декоманда Тячівського району стала переможницею.

Зараз «тячівські вовки» готуються до Чемпіонату України, який пройде 2-5 вересня у Харкові.

Старші вихованці клубу Павло Дерябін, Василь Думничрозповідають: не уявляють життя без улюбленого виду спорту.

«Всі ці змагання, збори наші…додають нам сил, і фізично, і морально готують нас до самого  життя, – ділиться Василь Думнич із Добрянського, який з братом Олександром вже вісім років займаються греко-римською боротьбою. – Завдяки боротьбі побачили майже всю Україну, побували і за кордоном».

Найменші спортсмени вже теж багато чого навчилися на тренуваннях і запевняють: зараз їх у школі ніхто і пальцем не троне.

Крім занять у залі, вихованці клубу проводять разом дозвілля. Тренери організовують походи в кіно, нещодавно були в Одесі на тренувальному зборі, де поєднували тренування і відпочинок. А днями з батьками та наставниками «вовки» гуртом підкорили найвищу вершину Карпат – гору Говерлу.

Батьки юних спортсменів кажуть: заняття греко-римською боротьбою позитивно впливають на дітей,які стають більш зібраними та самостійними.
Тренер клубу Євген Мягкий каже: долучитись до клубу може кожен бажаючий, тут будуть раді усім.

«Тячівські вовки» знають: греко-римська боротьба – це один із найкращих видів спорту, бо загартовує характер, привчає до дисципліни, виховує лідерські якості.Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply