У Солотвинській школі за грантові кошти оновлять приміщення та придбають шкільне обладнання

А для педколективу та учнів буде проведено навчальні семінари з метою вдосконалення практичних навичок.

Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст №1 спільно з двома румунськими навчальними закладами - технологічним ліцеємс.Репедя та школою-гімназією  села Вішевська Красна (комуна Бістра , повіт Марамуреш, Румунія)  розпочали реалізацію грантового проекту  "Інноваційний дизайн освіти – основа розвитку громади ".

Метою цього проекту є створення освітнього партнерства, яке здатне інноваційно розробити навчальну діяльність у школах, формуючи нові можливості розвитку в багатоетнічній спільноті вздовж українсько-румунського кордону.

Відтак, освітні заклади – учасники проекту  обговорили  поточну ситуацію та  проблеми, з якими вони  стикаються в їхній щоденній роботі, визначили як схожі труднощі, так і багато спільних інтересів в освітній галузі.  Таким чином, це партнерство було ініційоване, щоб досягти реальної солідарності, знайти відповідні рішення для випускників .

Програмою проекту передбачено придбання спеціалізованого обладнання та навчальні меблі, IT – обладнання та навчальне програмне забезпечення, в кожній  школі будуть проведені роботи з реконструкції та модернізації  приміщень. Також, згідно з програмою проекту, буде організовано та проведено навчальні та творчі семінари з метою вдосконалення практичних навичок для 60 учнів та викладачів.  Заплановано спеціалізовані тренінги з управління школою для 12  спеціалістів-фахівців, а також інтерактивні курси для 10 шкільних вчителів та консультантів.

Реалізація цього проекту зміцнить співпрацю та відкриє нові шляхи  для розвитку громади , налагодження партнерських відносин з бізнесом, управлінням освіти та органами місцевого самоврядування з метою створення сприятливих, конкурентних  можливостей, які диктує сучасний ринок праці.

Спеціальна операційна програма Румунія – Україна 2014- 2020 фінансується Європейським Союзом через Європейський інструмент сусідства та співфінансується державами, які беруть участь у програмі.

Загальна вартість проекту - 323,325,50 євро,   фінансування ENIGRANT -  290,992,95 євро . Бюджет розподілений між  партнерами проекту  наступним чином :   технологічний ліцей с.Репедя (Румунія ) - 149,380,50 євро; школа- гімназія села Вішевська Красна –82620 євро ;  Солотвинська ЗОШ №1  -  91325 євро.

Грант в сумі 290,992.95 євро  фінансується  Спільною операційною програмою Румунія –Україна  2014- 2020 (грант ENI ) Код EMSENI 2SOFT/1.1 – 165.

Період реалізації проекту - 2 квітня 2020 року - 2 жовтня 2021 року.


Адміністрація школи
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply