У Тячеві вирішували, як відзначатимуть День незалежності України (ФОТО)

Сьогодні відбулось засідання оргкомітету з підготовки та відзначення 29-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України.

Усі заходи відбуватимуться з урахуванням карантинних обмежень через COVID-19 - тобто без масових скупчень, з мінімальною кількістю залучених осіб.

Відтак, 24 серпня о 9.30 на центральній площі Тячева пройдуть урочистості за участі  представників місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадськості, під час яких відбудеться  підняття Державного Прапора України та  бойового червоно – чорного прапора.

Після чого  - невеличка офіційна частина, патріотичний флешмоб,  покладання квітів до пам’ятника героям Небесної Сотні та Т.Шевченку та святковий велопробіг з прапорами центральними вулицями міста, тематичні виставки.

Святкові заходи заплановано провести в усіх населених пунктах району, клубно-бібліотечних та музейних закладах, а релігійним організаціям рекомендовано здійснити в храмах молебні за Україну.


За ініціативи громадських організацій урочисте підняття підняття Державного Прапора України та  бойового червоно – чорного прапора 23.08.2020 на горі Капуна, інформує пресслужба Тячівської райдержадміністрації.
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply