На Тячівщині поновив роботу оздоровчий заклад «Берізка» (ФОТО)

11 серпня після тривалої карантинної перерви знову запрацював оздоровчий заклад для дітей «Берізка» Тячівської районної ради, що в селі Вонігово.

Цьому передувала ретельна перевірка на дотримання епідеміологічних вимог. Зараз заклад забезпечений усім необхідним в умовах поширення коронавірусної інфекції – антисептиками, одноразовими паперовими рушниками, миючими засобами та ін.
Упродовж трьох тижнів у закладі будуть відпочивати 50 дітей пільгових категорій з різних куточків Тячівського району – з багатодітних сімей, діти, позбавлені батьківського піклування, відмінники навчання, призери олімпіад та спартакіад.

Як розповіла директор ОЗ «Берізка» Нінель Стойка, задля безпеки кількість відпочиваючих упродовж однієї зміни скоротили – згідно з нормами, в одному загоні має бути щонайбільше 15 дітей. Таких загонів у таборі чотири. Тричі на день дітям вимірюють температуру безконтактним термометром. Щоденний температурний скринінг проводять і персоналу табору перед початком роботи. Також на територію табору заборонений доступ для батьків.

Покращились і умови перебування у «Берізці». За рахунок коштів районного бюджету в цьому році замінили покрівлю на основному корпусі та міні-музеї, а для працівників кухні встановили душові і вбиральні. На все це витратили близько мільйона гривень. Також закупили нові столи та стільці до їдальні. Все для того, щоби дітворі комфортно відпочивалося. Але задля безпеки вихованців розпорядок дня дещо змінився – більшість часу діти повинні проводити на повітрі, а екскурсії проводитимуть лише до місць, де немає скупчення людей.

На вихованців табору очікують цікаве дозвілля, різноманітні конкурси, а також п’ятиразове харчування. 

«Зараз ми трохи змінили наше меню відповідно до нової  збірки шеф-кухаря Клопотенка «Збірник рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах, – розповідає Нінель Йосипівна. – Тричі на день – гарячі страви, другі сніданки, підвечірок, солодощі…»Юні таборяни відпочинком задоволені. Багато з них відпочивають у «Берізці» вже не вперше. До прикладу,  десятикласниця Тетяна Левко з Тересви відпочиває вже увосьме. Дівчина каже: завдяки табору у неї з’явилося  багато нових знайомих. 

14-річна тересвянка Ярослава Котик  приїхала до Берізки вперше і каже: їй тут одразу сподобалося. Буштинець Василь Попович почувається у «Берізці» як удома, особливо йому до вподоби брати участь у конкурсах і вигравати призи. 

Про цікаве і насичене дозвілля дбають вихователі, які на період табірної зміни стають не лише наставниками, а і найкращими порадниками і друзями.

Вихованці оздоровчого закладу знають: тут ніколи нудьгувати, незабутні враження та насичений відпочинок гарантовані. А в колективі запевняють: робитимуть усе для того, щоб діти повернулись із табору задоволеними, зміцнілими та здоровими.


Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply