Дорога в Руській Мокрій: нові відрізки дороги чергуються з бездоріжжям (ВІДЕО)

Дорога, що пролягає через село Руська Мокра, що на Тячівщині, є частиною автомобільного шляху загального користування місцевого значення Колочава – Усть Чорна – Калини – Бедевля, як і дорога в селищі Усть-Чорна, про яку ми розповідали напередодні.

Однак якщо в останньому населеному пункті відновлення дорожнього полотна вже не здійснювали роками – то в Руській Мокрій його проводили відносно нещодавно за кошти з різних джерел. Є лише одне але: не на усіх відрізках. Тож немовби і є дорога, а начебто й ні. Кількаметровий шлях вмить перетворюється на суцільне бездоріжжя, і так 3 рази поспіль.

Водій місцевого шкільного автобуса розповідає, через такий, так би мовити, пошматований шлях, діти неодноразово спізнюються до школи, ба більше, подеколи на навчання взагалі не потрапляють. Чоловік додає, не пригадує, щоби на цих відрізках бодай колись робили дорожнє покриття. Це підтверджує і сільський голова, і звертається до вищих рівнів влади про потребу у ремонті. Насамкінець пан Анатолій підкреслює: осінь у селі дуже волога, дощова та навіть сніжна (не спроста ж населеному пункту дали назвали Руська Мокра), а тому сподівається на підтримку, щоби у 2021 рік місцеві жителі ввійшли безпечно, сухо і в комфорті!


 
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply