Юні футболісти з Івано-Франківська тренуються у Буштині (ФОТО)

Цими днями до смт Буштино приїхали вихованці та тренери юнацької збірної ФК «Ніка» з м.Івано-Франківськ. Це перший «дорослий» тренувальний виїзд команди, який триватиме десять днів.

Тренер ФК «Ніка» Тарас Харандюк каже: прийняли запрошення Олександра Микульця – сина видатного воротаря, вихідця з Буштина Еміля Микульця (1936-2000), який виступав за команду Івано-Франківська «Спартак» та згодом, до кінця життя, працював тренером місцевої ДЮСШ «Спартак».Під час збору юні футболісти 2006-2007 років народження тренуються та оздоровлюються.

«З огляду на ситуацію в країні, приїхали не у повному складі. Умовами надзвичайно задоволені – живемо у парковій зоні, маємо в користуванні басейн, граємо спаринги, зранку – зарядка, два тренування, різноманітне харчування. Провели гру зі збірною мукачівської академії «Мункач» – хоч програли 0:3, але проявили бійцівські якості», –  каже Тарас Харандюк.

11 серпня юнаки ФК «Ніка» зіграли товариський матч з вихованцями буштинського ФК «Тиса» (тренер Юрій Болог): перемогли з рахунком 3:0.

«Тут головне – навіть не результат, а налагодити зв’язки, підтягнути фізичну форму. Дуже приємно, що в Буштині є місцеві тренери-ентузіасти, які залучають дітей до футболу, хоча об’єктивно це нелегко – у невеликому містечку  зібрати команду одного віку. І поле у досить хорошому стані – для роботи є все», – ділиться думками наставник ФК «Ніка».

Івано-франківці сподіваються приїхати на збір до селища і наступного року – вже повним складом.


Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply