Три школи Тячівщини отримали шкільні автобуси (ФОТО)

Сьогодні, 6 серпня, на площі Народній в Ужгороді, голова Закарпатської обласної державної адміністрації Олексій Петров і голова обласної ради Михайло Рівіс вручили керівникам закладів загальної середньої освіти області ключі від 16 нових шкільних автобусів «Еталон».

Три шкільні автобуси вирушать на Тячівщину – для Округлянської ЗОШ І-ІІ ст. Тячівської ОТГ, Вільховецько-Лазівська ЗОШ І-ІІІ ст. Вільховецької ОТГ та  Тереблянського навчально-виховного комплексу  «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ».

Кошти, а це загалом понад 29 млн гривень, на закупівлю автобусів у цьому році були виділені розпорядженням Кабінету Міністрів України і місцевими бюджетами на умовах співфінансування. 

Варто зазначити, що напередодні, 5 серпня, постачальником шкільних автобусів Товариством з обмеженою відповідальністю «ТОРГОВИЙ ДІМ УКВЗ-Україна» (директор Олександр Рибальченко) проведено навчання з водіями цих транспортних засобів.

Гарантійний строк – 24 місяці або 100 тис км пробігу з дня введення його в експлуатацію. Автобуси відповідають рівню екологічних норм Євро-5.Tyachiv.com.uaМатеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Шони - 06.08.2020 22:51:22 - 78.45.141.*** відповісти

    16 автобусу за 29 млн.по 70 тис дол за шт.сись рибальченко впарив петрову .ко лохи? виходить що ми. А не Петров з рибальченком

Коментувати новину Cancel reply