Школярі Лазівської ЗОШ І-ІІІ ст. вивчають англійську з волонтерами усього світу в онлайн-таборі

Лазівська ЗОШ І-ІІІ ст. долучилася до онлайн-табору Go Camp – найбільшої освітньої волонтерської програми у Східній Європі, в якій волонтери з усієї планети навчають школярів іноземним мовам та відкривають світ для дітей з різних куточків України.

Як розповідає вчителька англійської мови цієї школи Наталія Маджара, дізнавшись про таку можливість, вирішили подати заявку до участі в таборі – і команду лазівчан прийняли.

Розпочалася табірна зміна 27 липня і триватиме до 7 серпня. До команди зголосились 11 учнів 7-10 класів Лазівської ЗОШ І-ІІІ ст., а також учениця Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №2.

Загалом, до онлайн-табору долучились 40 шкіл з різних куточків України, які поділились на чотири команди. З Закарпаття, крім Лазів, у програмі беруть участь також школярі Берегова. Спілкування з іншими учасниками відбувається за допомогою платформи Zoom. За кожною школою закріплений власний наставник-волонтер, який допомагає дітям опановувати розмовну англійську. У лазівчан –  це  Теодора Колак із Хорватії. А загалом, у програмі беруть участь добровольці з таких країн, як Ямайка, Канада, Італія, Грузія, Афганістан, Велика Британія, США, Бангладеш, Індія, Бразилія, Іран, Ірак, ПАР, Мальдіви, Індонезія, Єгипет, Гаїті та багатьох інших. Кожен із них презентував свою країну для учасників Go Camp, тож школярі дізнались чимало нового про різні куточки світу. Водночас волонтери цих країн теж знатимуть про українське мальовниче село Лази.

Табір збирається щодня об 11 годині. День починається з ранкової зарядки. Нещодавно таку розминку підготували для всіх таборян юні лазівчани. Програма дуже насичена: у перший день відбулося знайомство та презентації команд, кожен наступний був присвячений певній темі – сучасне мистецтво, вуличне мистецтво, кінематограф, мода і дизайн, танці, музика, емоції, фотографія, комікси. Щодня таборяни спілкуються, грають в різноманітні ігри, навчаються під час воркшопів та майстер-класів, задають питання волонтерам.

«Ми в захваті від участі в онлайн-таборі, адже діти дізнаються дуже багато. Навіть для мене особисто чимало нової інформації, – ділиться враженнями вчителька Лазівської ЗОШ І-ІІІ ст. Наталія Маджара. – Наприклад, те, що, виявляється, в Індії спілкуються на 350 різних мовах та діалектах. Діти теж щодня чують десятки різних діалектів, бачать разом людей з різних країн і мають нагоду вільно спитати їх про будь-що. Вони задоволені, хоча і зайняті щодня. Бачу, що їм це цікаво. Учні не тільки збагатили лексику, а й навчились знімати відео, вести блоги, робити колажі та інше, знайшли чимало нових друзів з усього світу».Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua 


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply