При Солотвинській селищній раді планують створити Молодіжну раду

Про це повідомила селищна рада на своїй Фейсбук-сторінці.

«Аналізуючи, як наша молодь взялася робити своє селище та майбутню громаду комфортнішою та привабливішою для життя, та той внесок, який підростаюче покоління вклажає в облаштування благоустрою та підняття іміджу населеного пункту, виникла  ідея про створення молодіжної ради як дорадчого органу при Солотвинській селищній раді, а згодом Солотвинської ОТГ», - йдеться у дописі.

Це буде орган для кращої комунікації молоді з владою у вирішенні проблем, які турбують підростаюче покоління нашого селища . Цю ідею започаткував селищний голова Ю.Ю. Ухаль .

 Пріоритетними завданнями Молодіжної ради буде реалізація молодіжної політики, соціально-культурного розвитку громади, забезпечення узгодженості дій у вирішенні питань, пов'язаних із життям молоді та її участю в усіх сферах життя суспільства, проведенням інформаційно-навчальної роботи серед молоді та консолідації молодіжного руху у селищі та громаді.

– Я хочу, щоб наше підростаюче покоління було ініціативним. Щоб ті діти, які виростають, брали участь у житті нашої громади й розуміли, що майбутнє залежить і від них, – запевняє селищний голова Юрій Ухаль.


Tyachiv.com.ua
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply