У Солотвині ремонтують дорогу (ФОТО)

Дорожньо-експлуатаційна компанія «ПБС» розпочала середній ремонт ділянки дороги Н-09 Мукачево-Рогатин у Солотвині протяжністю майже 5 кілометрів. Організація стала переможцем тендеру на ділянці км 118+835 – км 123+773. Вартість робіт – 103 млн млн. 490 тис. грн.

Після проведення підготовчих робіт – встановлення дорожніх знаків, прокопування кюветів для належного водостоку, очищення узбіч, розпушення –дорожники відфрезерують старе дорожнє покриття та проведуть регенерацію дорожньої основи методом холодного ресайклінгу та влаштувати два шари асфальтобетону – нижнього крупнозернистого та верхнього ЩМА-20.

Дорожники просять з розумінням поставитися до ремонтних робіт та сприяти швидкому та належному виконанню, адже біля деяких приватних помешкань забетонована частина дороги, узбіччя і кювету. «Згідно з проєктом, проїжджа частина має бути ширшою, ніж є зараз. Але ми не можемо провести відповідні роботи, так як це може пошкодити чуже майно. Просимо жителів Солотвина самостійно демонтувати бетон, який перешкоджає ремонтним роботам. Ми повинні відремонтувати дорогу відповідно до стандартів і будівельних норм», –  наголошують представники підрядної організації.

Tyachiv.com.ua
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply