Майбутні першокласники Усть-Чорнянського регіону отримали в подарунок ранці зі шкільним приладдям (ФОТО)

30 липня благодійна акція «З любов’ю та турботою про дітей», в рамках якої уже десять років поспіль з ініціативи народного депутата України Василя Петьовки першокласники Тячівщини і Рахівщини отримують шкільні ранці з приладдям, відбулася у смт Усть-Чорна, селах Руська Мокра, Німецька Мокра та Лопухово.

Вітання з прийдешнім початком навчального року від імені народного депутата передали батькам, а також вручили новенькі рюкзаки щасливій малечі Усть-Чорнянський селищний голова Петро Костяк, сільський голова Руської Мокрої Анатолій Барна, депутати Тячівської районної ради Василь Карпа і Олег Руснак, громадська активістка Олена Павлюк.

Благодійна акція додала гарного настрою та радісних посмішок  маленьким горянам та їх батькам. Адже у портфеликах – все, що стане в нагоді під час першого року навчання. Мами сподіваються: 1 вересня діти успішно підуть до школи, де для них пролунає урочистий перший дзвоник. А поки висловлюють вдячність Василю Петьовці за те, що повсякчас підтримує батьків першокласників напередодні Дня знань і не припиняє цієї доброї традиції у нелегкий час коронакризи. 

Також віднині до школи вже готові майбутні учні початкової школи с.Середнє Водяне, яким вручили перші у житті учнівські рюкзаки депутат Тячівської райради Юрій Покорба та громадська активістка Лариса Дан.
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply