Діти пільгових категорій Тячівщини отримали в подарунок іграшки (ФОТО)

Відповідно до п.2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 січня 2020 р № 143 «Про передачу товарів, поміщених у режимі відмови на користь держави, що зберігаються Одеської митниці Державної митної служби» певні категорії дітей отримають в подарунок іграшки.

Попередньо  власник відмовився від конфіскованого на кордоні товару. Президент України Володимир Зеленський запропонував роздати іграшки дітям, які цього потребують.

Закарпатська область отримала іграшки тридцяти двох найменувань: усього 3846 штук, вартістю понад 320 тисяч грн”, частина з яких надійшла і в Тячівський район.

Комісія  вирішила передати іграшки дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, які виховуються в прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу або є під опікою; які мають статус члена сім’ї загиблого в АТО та ООС; дітям внутрішньо переміщених осіб, віком до 12 років.

На даний час на обліку Служби в справах дітей РДА  перебуває  79 таких дітей, з яких 14 –ть -  з числа внутрішньо переміщених осіб.

Впродовж декілька днів голова Тячівської РДА Тімур Аверін, спільно з начальником Служби у справах дітей Вірою Сасин навідались до діток вищеперерахованих категорій, що проживають в с.Грушово,  Теребля, смт Тересва та  Буштино та вручили їм подарунки.


Дітлахи з великим задоволенням прийняли пакунки та з цікавістю розглядали  іграшки, інформує пресслужба Тячівської райдержадміністрації.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply