Депутати Тячівської райради збирались на позачергову сесію (ФОТО)

Сьогодні, 29 липня, відбулося друге, позачергове, пленарне засідання 27-ї сесії Тячівської районної ради сьомого скликання.

Вів його в.о. голови райради Ігор Грабарь. У залі зареєструвалися 22 депутати. В роботі сесії взяв участь голова Тячівської РДА Тімур Аверін. Приводом до позачергового зібрання стала необхідність терміново внести зміни до районних програм та районного бюджету на 2020 рік. 

Насамперед, депутати вшанували хвилиною мовчання військових, які загинули на сході України, захищаючи країну від російського агресора.

Відтак привітали колег-іменинників. Зокрема, з нагоди ювілею грамоту Тячівської райради Ігор Грабарь вручив депутату райради Василю Кусу. Грамоту Верховної Ради України буде передано директору КНП «Тячівська районна лікарня» Федору Яриничу. 

Приступивши до розгляду питань порядку денного, розпочали з наболілого – стану доріг. З цього приводу прийняли ряд звернень до вищих владних інстанцій – до голови Закарпатської ОДА щодо виділення коштів для поточного та капітального ремонту доріг місцевого значення в Тячівському районі», до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо капітального ремонту автомобільного мосту на дорозі Н09 «Мукачево-Рогатин-Львів» через р.Тересва. Також підтримали депутатські запити колег В.В.Куцина – щодо незадовільного стану берегоукріплення на р.Тересва в межах с.Калини, яке спрямували до Тячівського МУВГ, та І.І.Грабаря – щодо розширення автомобільного полотна у смт Тересва задля уникнення заторів, у зв’язку з проведенням ремонту автодороги Мукачево-Рогатин та численними зверненнями мешканців селища. 

Затим депутати райради внесли зміни до «Програми боротьби зі злочинністю, забезпечення громадського порядку на території Тячівського району та соціально-правового захисту працівників поліції та членів їх сімей на 2019-2020 роки». 

Також схвалили районну Програму забезпечення функціонування інфраструктури на об’єкті «Будівництво на території Тереблянської сільської ради житлового комплексу, об’єктів соціальної сфери та інженерно-транспортної інфраструктури для відселення мешканців смт Солотино» для забезпечення життєдіяльності об’єкта на 2020 рік на період прийому-передачі в комунальну власність. На цю програму цьогоріч передбачено виділити 660 тис. грн. з районного бюджету, зокрема, 160 тис. грн. – на виготовлення інвентаризаційних справ на індивідуальні та багатоквартирні житлові будинки, заклади соціальної сфери, 100 тис. грн. – на поточне утримання інженерної інфраструктури житлового комплексу на період прийому-передачі в комунальну власність, по 200 тис. грн. – на виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва насосної станції другого підйому для сталого та надійного водопостачання та для реконструкції каналізаційної насосної станції для збільшення її пропускної спроможності.

Внесли зміни і до районного бюджету на 2020 рік. 

Наостанок прийняли рішення виступити засновником Лопухівської ЗОШ І-ІІІ ст. та, відповідно, перейменували її на Лопухівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Тячівської районної ради. 

Про дату і час проведення наступного пленарного засідання 27-ї сесії стане відомо пізніше.


Tyachiv.com.ua


 
   Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply