Благодійна акція «З любов’ю та турботою до дітей» пройшла у Тячеві, Нижній Апші та Топчині (ФОТО)

28 липня традиційна, вже десята за ліком, благодійна акція «З любов’ю та турботою до дітей», яка щороку напередодні Першовересня проводиться на Тячівщині і Рахівщині з ініціативи народного депутата України Василя Петьовки, відбулася у тячівських школах №2, ім.Ш.Голлоші з угорською мовою навчання, Нижньоапшанській ЗОШ І-ІІІ ст. та Топчинській ЗОШ І-ІІ ст.

В рамках акції майбутнім першокласникам вручили шкільні ранці з набором необхідного для навчання приладдя. Наплічники якісні, ортопедичні, українського виробництва. Всередині – зошити, пенал з ручками і олівцями, альбом для малювання, папка для трудового навчання.

У міських школах рюкзаки хлопчикам та дівчаткам, а також щирі побажання успішного старту початкової школи їх батькам передали від імені Василя Петьовки помічник нардепа Степан Тулайдан та громадський активіст Людвік Етвеш. У Нижній Апші та Топчині цю місію виконали депутат Тячівської районної ради Юрій Покорба та депутат Закарпатської обласної ради Неля Дан.

Вдячні як батьки, так і малеча. Деякі отримують  в подарунок рюкзаки для першачків не вперше.

«У нас вже третя дитина йде до школи з рюкзаком від Василя Петьовки, – каже багатодітна мама з Тячева Катерина Дейнека, – вони хорошої якості, на рік у школі цілком вистачає, а потім ще можна брати його з собою, наприклад, у подорож». 

Мами тішаться: однією суттєвою статтею шкільних витрат менше і дякують Василю Петьовці за те, що кожного року проводить цю благодійну акцію, яка вже стала гарною традицією.

Tyachiv.com.uaМатеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply