Юнаки ФК «Тиса» (Буштино») втретє перемагають у серії товариських матчів (ФОТО)

6:3 – з таким рахунком завершився сьогодні товариський футбольний матч між юнацькими командами ФК «Тиса» (Буштино) та СК «Тячів» 2006-2007 р.н., який відбувся у Тячеві на штучному футбольному полі стадіону ім.Л.Бийреша.

Це вже третя поспіль перемога юних буштинців у серії товариських зустрічей, які проходять під час карантину. Перемогою завершувались і недавні ігри з ФК «Вишково» та ФК «Бедевля».

Тренер ФК «Тиса» Юрій Болог зазначає: на жаль, через карантин, цьогоріч заборонено проводити футбольні турніри та чемпіонати. Дозволені лише товариські ігри.

«Для дитячого футболу зараз важкий період: тренування відбуваються лише за письмовою згодою батьків. Шкода, що рік проходить, і втрачається можливість для дітей проявити себе. Але  все ж є три команди юнаків 2006-2007, 2008-2009 та 2010-2011 р.н., які беруть участь у тренуваннях та товариських іграх зі збірними Тячева, Бедевлі та Вишкова, і досягають результатів. Долучатимуться і тересвянські команди, – зазначає Юрій Болог. – Щодо перспективи проведення турнірів серед дитячо-юнацьких команд, то навряд чи цього року вони відновляться. Якщо групові змагання і дозволять, то лише серед дорослих команд».

Tyachiv.com.ua
  


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply