Дистанційне навчання на Закарпатті: за чи проти? (ВІДЕО)

Дистанційне навчання – форма організації освітнього процесу, яку вже давно практикують у різних країнах Європи та світу. Та й в Україні за останні місяці з нею стали добре знайомі як діти, так і батьки й викладачі.

Однак онлайн навчання у нашій державі наразі радше вимушений процес, аніж інноваційний підхід чи пов’язаний з гаджетизацією та науково-технічним прогресом процес. І про його якість можна посперечатись. Тож, чи готова освітня системаУкраїни, вчителі, батьки та й самі діти вступити у новий навчальний рік дистанційно?

Психологиня Віра Федів також підкреслює: дистанційне навчання для учнів молодших класів є припустимим виключно у час вимушених обмежень. Адже для малечі вкрай важливий слуховий, зоровий, тактильний контакт, комунікація і соціалізація.

І справді, по великому рахунку «заручниками» дистанційного навчання стали батьки, які були змушені перебувати разом з дітьми вдома, контролювати навчальний процес, допомагати і пояснювати, якщо ж, звичайно, останнє їм було під силу.

Ну я якщо вже говорити про дистанційне навчання студентів – тут теж дилема: закарпатці вкрай скептично ставляться до його якості отриманих знань.

Тож, бачимо, всі опитані нами респонденти категорично проти дистанційного навчання, принаймні на тому рівні, який останніми місяцями простежувався в Україні.
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply