"Велике будівництво" на Тячівщині: у переліку і нові об'єкти, і розпочаті раніше, і "довгобуди" (ВІДЕО)

У рамках національного проєкту «Велике будівництво», який здійснюється під патронатом Зеленського, на території Тячівщини проходять масштабні роботи з розвитку інфраструктури населених пунктів району.

У переліку - і нові об'єкти, і розпочаті раніше, і "довгобуди", інформує пресслужба Тячівської РДА. На даний час в районі заплановано і ведеться на різних етапах будівництво 5 -ти нових амбулаторій загальної практики сімейної медицини. Зокрема, у таких населених пунктах - Бедевля, Красна, та Солотвино, розпочинається в с.Теребля та Буштино.

Проводиться капітальний ремонт та реконструкція АЗПСМ в селах: Глибокий Потік, Тарасівка, Вонігово, Новобарово, Ганичі.

На стадії завершення будівництво двох дитсадочків - в с.Нижня Апша та Тарасівка, де досі не було подібних дошкільних закладів. А також загальноосвітньої ЗОШ І-ІІІ ст. на 900 місць в с. Терново.

І найбільш приємне, чого всі з нетерпінням очікували - це дороги.

Капітальний ремонт автодороги Н-09 "Мукачево-Рогатин" на території Тячівського району став воістину історичною подією.

За результатами нещодавньої поїздки голови ОДА Олексія Петрова на Тячівщину нарешті вирішено подальшу долю славнозвісного буштинського мосту - погоджено його добудову.

Під час робочої поїздки головою РДА Тімуром Аверіним проінспектовано хід виконання робіт, їх терміни, освоєння коштів , згідно поданих звітів. Пропонуємо вашій увазі переглянути відео з "Великого будівництва" на Тячівщині .


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply