Дендропарк у Калинівській школі очистили від аварійних дерев (ФОТО)

Днями на території дендропарку Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. проведено санітарні рубки аварійних дерев. Зокрема, було зрубано більше 10 застарілих смерек та самосівів ясена.

Разом з тим, жодна рослина, що занесена до Червоної книги України і росте на території шкільного парку, не була зрубана. Про це повідомив директор Калинівської ЗОШ І-ІІІ ст. Юрій Бойчук. Також керівник закладу зазначив, що відповідне рішення щодо проведення очистки дендропарку від аварійних дерев було прийнято на засіданні виконкому сільської ради. Це підтвердив і сільський голова Василь Метелешко.

"Дерева, які було зрубано, не є червонокнижними. А зрубаним смерекам вже було понад 50 років, деякі з них були вже трухляві. Тож за несприятливих погодних умов могли впасти як на проїжджу частину, так і на будівлю школи, що могло привести до небезпечної ситуації. Дуже добре, що знайшлася підрядна організація, яка оперативно виконала роботи і ліквідувала небезпечні дерева, "- зауважив Юрій Іванович.

Також він відмітив, що восени на території шкільного парку буде висаджено нові дерева, видову різноманітність яких визначають спеціалісти-біологи школи. Тож запевнив, що свого призначення дендропарк не втратить - він і надалі служитиме учням для навчання та проведення корисного дозвілля.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply