У Тячівській районній лікарні перебувають 44 пацієнти з важкою пневмонією

Як зазначив директор КНП «Тячівська районна лікарня» Федір Яринич під час звітування на засіданні 27-ї сесії Тячівської районної ради 30 червня, ситуація у медзакладі невтішна. Якщо у березні до лікарні було госпіталізовано трьох хворих на Ковід-19, у квітні – на лікуванні перебувало 8 таких пацієнтів, у травні – 7 хворих, то з 19-го червня картина кардинально змінилася.

Наразі до Тячівської районної лікарні госпіталізовано 44 хворих з важкою пневмонією, більшість із них – жителі сіл Тереблянської долини. Найбільш критична ситуація – спалах у Кричеві.

 «Хворі, які поступають, – у вкрай важкому стані. Якщо раніше ми використовували один балон кисню на добу, то зараз – двадцять. Задіяно 20 кисневих концентраторів, – зауважив Федір Яринич. – Зараз постає питання про надання допомоги медперсоналу. У лікарні створено чотири бригади, які у захисних костюмах працюють по 4 години. Для прийому пацієнтів з діагнозом «Ковід-19» розгорнули вже третє відділення – після інфекційного та колишнього лор-очного ще й відділення неврології. Ситуація ускладнюється ще й тим, що обласні медичні заклади переповнені, і пацієнтів вони більше не приймають».

Щодо фінансування, то Національна служба здоров’я України профінансувала Тячівській рай лікарні пакет надання стаціонарної допомоги хворим на Ковід-19 лише за квітень. Тому зараз видатки на засоби індивідуального захисту для лікарів та медикаменти для хворих лікарня покриває за рахунок інших надходжень, а також пацієнти купують їх самотужки. Все це при тому, що лікування одного хворого на коронавірусну інфекцію обходиться не менше, ніж у 2 тисячі гривень на добу.

За словами Федора Яринича, станом на сьогодні на Тячівщині померло 8 осіб, хворих на коронавірус. У всіх померлих були супутні патології – серцеві, хронічні легеневі, онкологічні захворювання, цукровий діабет.


Tyachiv.com.uaМатеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply