У с.Вишній Дубовець гірська річка пошкодила бетонний міст (ФОТО)

24 червня через інтенсивний дощ у с. Вишній Дубовець річка Вишній Звур буквально за кілька хвилин стала повноводною та вийшла з берегів, змиваючи на своєму шляху брила, пні та гілля, які, за твердженням місцевих мешканців, залишили на прибережжі лісокористувачі.

Крім того, вода виривала з корінням дерева і несла течією. Все це й утворилозагатпідбетонним мостом у верхнійчастині села, а відтакбурхлива вода підмила грунт підконструкцією та пошкодила переправу. Без транспортного сполученнязалишилися два дворогосподарства, а такожчималодубівчантепер не маютьзмогидоїхати до сінокіснихнаділів.

Також паводком пошкоджено в деякихмісцяхдорожнюповерхнюкомунальноївулиціМадара, яка пролягаєвздовжрічки.

Тожсьогодніоглянутиаварійнийміст до села приїхалиселищний голова Василь Носа та члени комісія.

За результатами оглядуоб’єктабуловирішено: за кошти з селищного бюджету найняти для відновленняпошкодженого моста дорожнюфірму - філію «Тячіврайавтодор». Разом з тим, селянимаютьнамірукріпити береги потічка, абиуберегти шлях відпідмивання. У цьомуїмтакожзгодиласядопомогтимісцевавлада.


До речі, минулоготижня через великі опади одна з приток річки стала повноводною. Вода несла великекаміння, яким загатила русло струмка та розлилася на сільський шлях. Розчищали русло потічкавідкам’яних брил такожпрацівникифілії «Тячіврайавтодор».

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що водна стихія завдала Тячівщині незначних збитків: інші райони постраждали набагато більше.Tyachiv.com.ua


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply