Назріває небезпека: у Тячеві на нараді обговорювали питання захисту району від паводків (ФОТО)

Питання особливо актуальне тепер, коли не припиняється сезон дощів, і назріває небезпека паводкових ситуацій.

Вчора, 15 червня, голова Тячівської державної адміністрації Тімур Аверін провів робочу зустріч  з начальником Тячівського МУВГ Сергієм Стойкою. Останній інформував про функціонування і матеріальне забезпечення Тячівського МУВГ, яке є найбільшим в Закарпатській області по території і охоплює два райони –Тячівський та Рахівський.

Управління обслуговує 76 кілометрів дамб, 112 км берегоукріплень, 27 гідроспоруд і 5 автоматизованих станцій, які слідкують за рівнем води.


На жаль, через припинення фінансування державної протипаводкової програми «Тиса» найбільш маштабні роботи по будівництву та реконструкції гідроспоруд не проводяться, тож чимало з них знаходяться у не найкращому стані.

За кошти, які вдалося за останні роки акумулювати з різних джерел проводились лише невідкладні роботи на потенційно небезпечних ділянках (зсувах, проривах дамб),  і то, на жаль,  не всі профінансовані.

В той же час споруди, які були зроблені для прикладу в  Руській Мокрій, Калинах, Нересниці, Біловарцях, Красній, Вонігові та ін., пройшли перевірку водою і проявили свою здатність захистити населені пункти від стихії.
Загалом, як зазначив Сергій Стойка  водники Тячівського МУВГ готові зустріти паводок: у наявності насосні станції, повністю укомплектовані аварійні запаси.


Більше того діє автоматизована інформаційно-вимірювальна система,  за якою цілодобово визначається ситуацію на річках при паводках і межових рівнях. І таке попередження про підняття рівнів води є дуже важливим при загрозі надзвичайних ситуацій, що дозволяє оперативно спрацювати всім екстреним службам, інформує пресслужба Тячівської райдержадміністрації.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply