Рух на КПП "Тиса" відновлено: власники бусів, які перевозять посилки заробітчан,платитимуть мито, яке вважають здирницьким (ВІДЕО)

Як повідомляв раніше Tyachiv.com.ua, сьогодні вранці КПП "Тиса" було перекрито - водії влаштували мітинг. Щоб вирішити питання зі сплатою мита, в область прилетіли начальник ДПСУ Сергій Дайнека, та в.о. голови Державної митної служби Ігор Мураєв.

Митники, в свою чергу, пояснили, що водії відмовляються письмово декларувати переміщувані товари та подавати документи до митного контролю. Саме це і спровокувало конфлікт.

Після того, як було перекрито рух, на КПП виїхали голова Закарпатської ОДА Олексій Петров та голова Закарпатської митниці Олександр Богаш.Рух на КПП «Тиса» відновили вже о 13:30.

Наразі вартість розмитнення складає у середньому 0,55 долар-центів за кг та обмеження 50 кг на особу. Люди кажуть, що це здирництво. Водії готові платити, але у розумних межах.

Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Андрей - 01.06.2020 10:23:58 - 195.66.156.*** відповісти

    Чисто логічно. Власники бусів ЗАРОБЛЯЮТЬ на посилках та передачі грошей. Чомусь вони НЕ хочуть платити. Люди які працюють за кордоном ЗАРОБЛЯЮТЬ та платять податки ТАМ. <br>А з тими хто перекрив треба було зробити тупо і просто. <br>Список. Хто з них є ПІДПРИЄМЦЕМ, скільки він заплатив податків за останні 5 років, ЯКУ вагу в данний момент перевозив та скільки штук посилок. Там же в списку скільки він зібрав в середньому за цю вагу. Паралельно написати СКІЛЬКИ він бере від ВІДПРАВНИКІВ за посилку (середні данні). І о чудо - все зовсім не так. <br> <br> <br>

Коментувати новину Cancel reply