15 шкіл Тячівщини отримають обладнання для шкільних їдалень

Про це повідомив в.о. голови Тячівської РДА Михайло Полажинець 21 травня на засіданні сесії Тячівської районної ради.

Перелік шкіл, де придбають нове обладнання для їдалень та харчоблоків, був затверджений Департаментом освіти і науки Закарпатської ОДА. Це Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ст., Бедевлянська  ЗОШ І-ІІІ ст., Краснянська ЗОШ І-ІІІ ст., Нижньоапшанська ЗОШ І-ІІІ ст., Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст., Буштинський ліцей, Буштинська ЗОШ І-ІІІ ст., Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст., Углянська ЗОШ І-ІІІ ст., Солотвинська ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Великоугольська ЗОШ І-ІІІ ст., Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст., Грушівська ЗОШ І-ІІІ ст., Лопухівська ЗОШ І-ІІІ ст. та Дубівська ЗОШ І-ІІ ст. №1.

Для їдалень закладів освіти закуплять  електричні плити, жарові шафи, мікрохвильові печі, морозильні камери, холодильники, посудомийні машини, машини для чищення овочів, електром’ясорубки, кухонні комбайни, меблі для приготування їжі, жерстяні столи на загальну суму 290,7 тис грн. 32,3 тис. грн. як співфінансування виділить місцева влада.


Tyachiv.com.ua
Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Брустурський - 21.05.2020 23:28:52 - 195.66.157.*** відповісти

    Нахера лопухівськуй ЗОШ тепер ваше обладнання де його класти... Може спочатку школу побудувати або хочаб новий якиїсь корпус, неспорю дітей там багато і це обладнання булоб не лише але треба і школу щоб класи не обвалювались дітям на голову....

Коментувати новину Cancel reply