У МОЗ розповіли, як в умовах послаблення карантину працюватимуть кафе та перукарні

Про це головний державний санітарній лікар України Віктор Ляшко розповів на своїй сторінці в Facebook.

Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів під час надання послуг в умовах карантину в перукарнях та салонах краси включають температурний скринінг усіх працівників, прийом клієнтів лише за попереднім записом з дотриманням часового інтервалу, що забезпечує відсутність контактів між клієнтами та можливість необхідної дезінфекції приміщення, при цьому заборонено очікування послуги клієнтами у закладі та перебування у приміщенні сторонніх осіб (окрім батьків, що супроводжують дітей).

При роботі закладів громадського харчуванням необхідними є такі заходи, як температурний скринінг працівників, обслуговування клієнтів лише на виніс або на літніх майданчиках при забезпеченні відстані між сусідніми столами не менше 1,5 м, за одним столом дозволено перебування не більше 2 осіб (без урахування дітей віком до 14 років).

Робота закладів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами дозволена лише при дотриманні таких рекомендацій, як одночасне перебування не більше однієї особи на 10 кв. м торговельної площі, обов’язкова наявність захисної маски у відвідувачів та працівників, а також контроль персоналом умов з недопущення черг та ін.


Інші постанови головного санітарного лікаря передбачають тимчасові рекомендації щодо надання послуг при здійсненні дозволених видів діяльності, які передбачають приймання відвідувачів в офісних приміщеннях, при наданні стоматологічної допомоги, а також при наданні послуг в закладах стаціонарної психіатричної допомоги, медико-соціального та соціального захисту населення.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply