У Біловарцях освятили обеліск воїнам, які загинули у Другій світовій війні (ФОТО)

Минулими вихідними, коля вся країна відзначала День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, у селі Біловарці відбулося урочисте освячення оновленого обеліску воїнам-односельчанам, які загинули у роки війни.

Під час проведення робіт з оновлення обеліску за кошти благодійників встановили православний хрест, який і освятили у цей день, інформує пресслужба Тячівської РДА.

Молебень провели настоятель Бедевлянського Свято-Іоанно Предтеченського чоловічого монастиря, арх. Іов (Стець), настоятель Свято -Покровської церкви с.Біловарці Михаіл Дудаш, та благочинний Бедевлянського монастиря, арх. Іаков (Стець).

Всі учасники дійства з щирою молитвою вшанували світлу пам'ять загиблих воїнів села Біловарці та всіх жертв Другої світової війни. Після чого відбулося урочисте покладання квітів до обеліску.

... Їх  було 16-ть відважних воїнів,  які пішли фронт і більше не повернулися додому живими. Їх імена навічно викарбувані золотими літерами на граніті, щоб всі знали й пам'ятали,  якою ціною заплатили односельці за перемогу в Другій світовій війні  і мир на рідній землі...Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply