Політика по-закарпатськи: Балога вимагав у ВРУ захистити лікарів, а сам пропустив засідання, на якому за це голосували

Сьогодні на місцевому інтернет виданні Mukachevo.net з’явилася чергова новина про настанови діючій владі від закарпатського мажоритарника Віктора Балоги.

У своїй публікації Віктор Балога вимагає від влади захистити лікарів від коронавірусу, інформує Закарпатська правда.

«Що має статися, щоб ви на ділі почали цінувати труд медичних працівників та турбуватись за їх безпеку?» — достатньо пафосно запитується нардеп.

Цікаво, що саме сьгодні, 7 травня, о 14.00, спікер Дмитро Разумков зібрав позачергове засідання ВРУ.

Предметом роботи парламенту стала вимога 157 народних депутатів розглянути на позачерговій сесії вкрай важливі законопроекти №3380 та №3376 щодо страхування лікарів на випадок захворювання коронавірусом та безкоштовного обов‘язкового тестування на Covid-19.

Законопроект про страхування передбачає: якщо лікар захворів, виконуючи свої обов‘язки, то страхова сума складе не менше 200 тисяч гривень. У разі, не дай Боже, смерті лікаря, родина має отримати не менше 1,5 мільйона гривень.

Цікаво, що за інформацією на сайті ВРУ, Віктор Балога й взагалі не зареєструвався на сьогоднішньому позачерговому засіданні ВРУ, а відтак — відсутній та не голосував за питання порядку денного.

Рішенням ВРУ проект закону №3380, про підвищення здатності системи охорони здоров’я України протидіяти поширенню коронавирусної хвороби COVID-19, у цілому підтримало аж 336 депутатів! Балога — відсутній.

За законопроект № 3376-1 про страхування медиків від хвороби та їх життя, проголосувало 340 депутатів. Балога — відсутній.

До слова, у лютому місяці Балога пропустив 96% голосувань у парламентів, схожа ситуація була і у березні, а в квітні Віктор Іванович й взагалі прогуляв усі голосування ВРУ.

Згадувані рішення підтримали всі фракції та групи ВРУ. Цинічнішого політика, ніж закарпатський нардеп Віктора Балога — годі й шукати. Гарний текст його помічників про захист лікарів — пил в очі своїх виборців.


Вже не дивно, що його син Андрій Балога, який є мером Мукачева, організував схему із закупівлі Мукачівською ЦРЛ тестів на ковід-19 у фірми його іншого, молодшого сина — Павла Балоги.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply