На радість і користь: тересвянка Євгенія Даник в’яже оригінальні іграшки (ФОТО)

Євгенія Даник із Тересви власноруч виготовляє оригінальні екологічні іграшки. Все, що для цього потрібно, – гачок, нитки і бажання дарувати гарні емоції та посмішки дітям.

Майстриня розповідає: в'язати  гачком почала приблизно п’ять років тому.

«З гачком мене подружила старша сестра Ірина. А іграшки почала створювати вже тоді, коли вже впевнено в’язала. Шукала щось цікаве в інтернеті і  натрапила на плетені іграшки. Так потроху я почала в'язати – спочатку для рідних, близьких, а потім вже і на замовлення», – ділиться Євгенія.

Такі іграшки мають багато суттєвих переваг над фабричними. Адже виготовлені ??з екологічно чистої сировини та не викликають алергічних реакцій. До того ж, в’язана забавка може не містити дрібних або пришивних матеріалів (очка, носики і т. д). Такі деталі теж можна вишити або вив’язати, і  дитина може спокійно гратися. А ще вони грають велику роль у розвитку дрібної моторики малечі.

 «На творчість мене надихають дітки та їх радісні посмішки, – розповідає вона. – В’язання крючком – це те, що люблю робити. Інколи для мене це наче відпочинок і насолода від творчого процесу».

Нині у творчому доробку умілиці – понад сотня іграшок: казкових, мультиплікаційних героїв, милих звірят та ляльок, які дарують позитив та затишок як для малечі, так і для дорослих.

«Найчастіше це ведмедики, більшість іграшок – це саме вони, – каже Євгенія Даник. – Втім, із кожною роботою пов’язана якась своя історія, бо хоча кожна виготовлена по-особливому, але всі – з гарним настроєм та думками про те, що вони будуть комусь цей настрій передавати».

З цікавого захоплення в’язання іграшок розвинулось у невелику власну  справу. Якщо спочатку більшість іграшок рукодільниця продавала через знайомих, то пізніше почала викладати фото гендмейд-робіт на свою сторінку в Інстаграм «mimi_toys.knitt». Так з’явилися перші замовлення –  не тільки з України, але й з-за кордону.

Дівчина каже: новим власникам іграшки до вподоби: часто отримує вдячні фотовідгуки або повідомлення. Це надихає Євгенію і далі розвиватись у обраному захопленні. Тим більше, можливостей для цього не бракує:

«Зараз навчатись можна абсолютно всьому, адже стільки навчань та матеріалів є інтернеті, головне – хотіти», – мовить майстриня.

І зараз, під час карантину, Євгенія займається улюбленою справою, хоча й зізнається: спочатку було важко звикнути. А зараз просто намагається проводити час удома з максимальною користю. Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua
 


Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Ярослав - 29.04.2020 16:57:24 - 87.134.165.*** відповісти

    Дуже цікаві роботи. Успіху та натхнення.

Коментувати новину Cancel reply