Мінеральне джерело у Красношурці – затишна місцина для відпочинку (ФОТО)

А кілька років тому через черговий паводок ця рекреаційна місцина була зруйнована і, здавалось, втрачена назавжди. Адже велика вода розмила шлях та зруйнувала міст до джерела.

Однак, спільними зусиллями місцевої влади, лісівників та бізнесу вдалось оновити дорогу, встановити новий міст та облагородили територію поблизу джерела.  Тепер це одна з кращих туристичних локацій у с. Красна.

 Специфіка цього буркута полягає  у тому, що просочується мінеральна вода на березі потічка Красношурка, аби річкова вода не потрапляла до мінеральної, між ними зведено спеціальну дамбу. На березі річечки встановлено альтанки – одна вже готова для користування, інша – тільки добудовується, також  у вільному доступі є мангал. Все це для громади зробили працівники Краснянського лісництва ДП «Мокрянське ЛМГ» (лісничий М.М.Ферима), під наглядом яких і знаходиться ця лісова зона.

Облюбували цю місцину як місцеві мешканці, так й гості з сусідніх населених пунктів. І навіть зараз, коли діють карантинні обмеження, тут у святкові дні доволі людно.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply