…Саме ви винесете більшості з них смертний вирок, якщо не дотримаєтесь правил карантину – сувора правда від медиків

У мережі популярності набирає публікація від медиків, що шокує реальними фактами. В разі загострення ситуації медикам доведеться вибирати, кого рятувати у першу чергу, а кого - ні

Поки влада вмовляє вас дотримуватися карантину і лякає вас штрафами, я краще розповім вам, що буде відбуватися в реальності, якщо ви не будете дотримуватися карантину. Можливо, це подіє краще умовлянь і погроз штрафів.

Нагадаю, що карантинні заходи служать для того, щоб уникнути вибухового зростання хворих, при якому кількість людей, які одночасно потребуватимуть медичної допомоги, перевищує можливості системи охорони здоров'я . Коли таке відбувається, в дію вводяться певні протоколи реагування на таку ситуацію. Ці протоколи прекрасно знають епідеміологи, лікарі, які вивчали медицину катастроф, а також всі студенти медичних ВНЗ, які відвідували заняття на кафедрах військової медицини.

Найдосвідченіші лікарі звільняються від усіх своїх обов'язків і стають на сортування хворих, які поступають до лікарень. Їх завданням стає сортувати пацієнтів за ступенем тяжкості –ділити їх важких, середньої тяжкості і легких

Всі інші лікарі займаються лікуванням ТІЛЬКИ хворих середньої тяжкості.
«Легким» даються інструкції з приводу того, як вони можуть допомогти один одному, чим вони і будуть займатися  під наглядом санітарки або найменш досвідченої медсестри.

Важкохворих відправлятимуть в палати -  вмирати. На них не будуть витрачати взагалі  жодних  ресурсів. Якщо хтось із них доживе до того моменту, поки нададуть допомогу всім хворим середньої тяжкості, то тоді лікарі і займуться ними. Це виглядає жорстоко, але тільки так можна вилікувати максимально можливу кількість людей. Інакше, поки лікарі будуть возитися з одним «важким», помре кілька хворих середньої тяжкості, а ще з десяток «середніх» перейде в розряд «важких».

Первинне  сортування - найскладніша і відповідальна робота, і саме тому на неї виділяють найдосвідченіших лікарів. Лікарі з недостатнім досвідом можуть не впоратися з психологічним тиском і зайняти дорогоцінні ресурси, наприклад, безнадійним дитиною або безнадійною вагітною жінкою. Або ж вони можуть витратити дорогоцінні ресурси на «легких» хворих, у яких найбільше сил, і які найгучніше вимагають надання допомоги саме їм.

У випадку з коронавірусом, в розряд «важких» віднесуть людей  похилого віку, а також пацієнтів різного віку із  досить серйозними хронічними захворюваннями. Не дотримуючись правил карантину – саме ви винесете більшості з них смертний вирок. Тому що ви або ті, кого ви заразили в інкубаційний період, займуть ті ресурси системи охорони здоров'я, то час лікарів і медсестер, і ті апарати штучної вентиляції легенів, які могли бути витрачені на їх порятунок.

ЩО МОЖЕТЕ ЗРОБИТИ САМЕ ВИ:

1. Дотримуйтесь карантин та не виходьте з будинку, крім як по крайньої необхідності. Інакше, навіть якщо ви перехворієте безсимптомно або дуже легко, ви заразите купу людей, які і перенавантажуватимуть ресурси системи охорони здоров'я.

2. Переконайте своїх літніх родичів і знайомих не виходити на вулицю взагалі і не контактувати взагалі ні з ким (в тому числі і з вами). Нехай сидять вдома і спілкуються з усіма через аудіо та відео дзвінки в меседжерах. Нехай продукти їм приносять кур'єри або сусіди і залишають сумки під дверима. Нехай до них перестануть приходити ті, хто їм допомагає по господарству. Зрештою, краще пожити деякий час в бардаку, ніж піддавати себе смертельному ризику. Телефонуйте їм кожен день, контролюйте, чи виконують вони ваші вказівки, і повторюйте їм ці правила ( «нікуди не виходити і ні з ким не контактувати очно») знову і знову

3. Переконайте в тому ж самому ваших літніхсусідів по під'їзду. Дізнайтесябільше з ними телефонами, і, збираючись в магазин, здзвонюєтеся з ними, і питайте, чипотрібноїм, щобви купили в магазиніщось і для них. Запропонуйтеїмдзвонити вам, якщо у них виникненеобхідністьщоськупити.


4. Слідкуйте за гігієною. Мийте руки з милом (двічі) або використовуйте антисептичний гель для рук після кожного контакту з готівкою, кожного відвідування громадського місця (абсолютно необхідного, сподіваюся), не забувайте також і про дезінфекцію телефону, який регулярно контактує і з вашими руками, і з вашим особою.

Всім удачі і Перемоги!

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply